Viešbutis „Gamtos perlas“

Viešbučiai

„Gamtos perlas“ įsikūręs ramiame Karklės žvejų kaimelyje, vos už 800 metrų nuo Baltijos pajūrio. Apsistoję čia galėsite naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Viešbučio teritorijoje yra vaikų žaidimų aikštelė, safario parkas, kuriame ganosi elniai ir danieliai, bei unikalus iškamšų muziejus. Pusryčiai patiekiami „Gamtos perlo“ restorane, kuriame taip pat galėsite paskanauti žvėrienos valgių. Už papildomą mokestį svečiams siūloma pasikaitinti saunoje. Viešnagės metu taip pat galėsite pajodinėti žirgais.

„Gamtos perlas“ yra už 12 km nuo Klaipėdos bei už 15 km nuo Palangos. 
 

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Vaikų žaidimų aikštelė
Maitinimas
Pirtis

Klasė (žvaigždutės)

3 žvaigždutės

Paslaugos

Provanso stiliaus viešbutis „Gamtos perlas“ įsikūrė gamtos prieglobstyje prie Baltijos jūros. Mus rasite tarp Klaipėdos ir Palangos, Karklėje. 

Apsistoję viename iš 15 jaukių, stilingų, patogiai įrengtų kambarių, mėgausitės komfortu ir nuostabia gamta. Mūsų restorane galėsite paragauti profesionalių virėjų ruošiamų žvėrienos patiekalų. Taip pat atsipalaiduoti bei atgauti jėgas pirtyje ar lauko kubile. Jūsų mažieji nenuobodžiaus jiems įrengtoje žaidimų aikštelėje po atviru dangumi. 

Koks gi gamtos prieglobstis be gyvūnijos? „Gamtos perle“ turėsite progą apžiūrėti mini zoologijos sodą, medžioklės trofėjų muziejų bei pasivažinėti džipu po elnyną. 

Be to, viešbutis pritaikytas dviračių turizmo entuziastams – čia galima išsinuomoti dviračius smagioms kelionėms. Poilsiautojams siūloma išbandyti dviračių trasą link Palangos, kuria keliaudami patirsite tikrąjį gamtos grožį. 

Restorano „Juodasis pipiras“ menu patiks ir gurmanams, ir tradicinių skonių mėgėjams. Troškinti jaučio žandai, elnienos karpačio, ant grotelių kepta elniena, šviežios žuvies patiekalai, brandintos jautienos kepsnys ir vaikiškas meniu – mūsų šefai žino, kaip sukurti šventę lėkštėje!

O jei turite ypatingą progą švęsti – siūlome banketų organizavimo ir aptarnavimo paslaugas įvairiems renginiams ir progoms.

Mini zoologijos sode pamatysite Lietuvos miškų gyvūnų: vilkų, lūšių ir stumbrų. Taip pat čia gyvena smaližė meškutė Laima. Daugelį lankytojų nustebina spalvinga paukščių kolekciją, kurioje yra povų ir fazanų, stručių bei dekoratyvinių vištų. Vaikus nemažiau žavi ir kiti mūsų mini zoo gyventojai – žirgai, poniai, lamos, avytės, ožkytės ir asiliukai! „Gamtos perlo“ zoologijos sodas – tai gamtos pažinimo džiaugsmas!

Medžioklės trofėjų muziejuje galėsite pamatyti tikro dydžio žirafą ir dramblį, iš arti apžiūrėti liūtus, raganosį, krokodilą ir daug kitų egzotiškų gyvūnų. Tai unikalus, savo eksponatų gausa ir įvairove išsiskiriantis muziejus, kuriame eksponuojami gyvūnai, sumedžioti dešimtyje pasaulio šalių. „Kiekvieno gyvūno medžioklė – tai atskira istorija su savo įvykiais ir įspūdžiais, o kai kurių netgi labai ekstremali, reikalaujanti daug ištvermės, kantrybės ir pasiruošimo“ – sako selekcinės medžioklės žinovas ir trofėjų muziejaus įkūrėjas Antanas Bosas.

Apsilankymas šiame muziejuje – tai egzotiškų gyvūnų pažinimo pamoka mažiesiems.

Norintiems iš arti susipažinti su gyvūnais siūlome pasivažinėjimą džipu (safari), kurio metu galėsite iš rankų pamaitinti bei paglostyti danielius ir elnius. Taip pat sutiksite Hailendų veisles jautukus. Safaris – tai galimybė iš labai arti pasigrožėti gyvūnais, kuriuos paprastai matome tik iš tolo!

Atsiliepimai

Komentuoti