Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

„Utriai Guest Place“

Kitas apgyvendinimas

Atostogų namelis randasi ypač vaizdingoje vietoje. Tai gamtos ir ramybės oazė miško ir vandens prieglobstyje. Čia galėsite grožėtis Minijos senslėnio vaizdais, naudotis lauko kepsnine, žvejoti Minijos upėje ar šalia esančiame žuvingame vandens telkinyje. Namelio terasoje galėsite mėgautis rytiniu kavos puodeliu, o vakare apsigaubę pledu stebėti žvaigždes ar mėgautis gardžia vakariene. Viešnagės metu yra galimybė pasikaitinti pirtyje ar pasinaudoti kubilo teikiamais malonumais.

Sodyboje jausitės kaip namuose, nes rasite viską ko gali prireikti Jūsų patogiam poilsiui - satelitinę televiziją, patogią lovą su kokybiška balta patalyne ir patogiomis pagalvėmis, virtuvę su įranga, indų ir įrankių komplektais, skalbimo mašiną su džiovyklės funkcija, vonios kambaryje rasite baltutėlius rankšluosčius su higienos reikmenimis, viska kas leis mėgautis jaukia tik Jums sukurta atmosfera.

Namelis nuomojamas vienu metu tik vieniems svečiams, tad Jūsų poilsio netrukdys joke triukšmingi kaimynai, galėsite mėgautis privatumu ir ramybe.
 

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
TV
Wi-Fi
Žvejyba
Pirtis
Šeimų numeriai

Atsiliepimai

Komentuoti