Naujienos

 • Turistų Lietuvoje – daugiau, kelionės jiems atpigusios

  Turistų skaičius Lietuvoje auga – tiek apsilankančių vienai dienai (7,3 proc. daugiau), tiek atvykstančių su nakvyne (11,9 proc.). Bendros turistų išlaidos Lietuvoje išaugusios, tačiau vidutiniškai jiems kelionė praėjusiais metais atsieidavo pigiau nei 2017 m.
 • Kafijos diena Mažosios Lietuvos etnografiniame regione

  Birželio 26 d., Kuršių marių burvalčių vėtrungių gimtadienio dieną, jau šeštus metus startuoja „Vėtrungių kelias“. Šis žaidimas skirtas norintiems ne tik įdomiai praleisti laiką, bet ir pažinti unikalų etnografinį Mažosios Lietuvos regioną, jo paveldą ir susipažinti su gyvenimo prie vandens ypatumais.
 • Startavo naujas ,,Surink Lietuvą“ ir ,,Audimas“ projektas

  Iššūkis „Surink Lietuvą“ skatina žmones keliauti po mūsų kraštą, pažinti nematytus, neatrastus mūsų šalies lopinėlius. Šių kelionių dėka mes turime galimybę įvairiuose šalies kampeliuose įsigyti būtent to krašto formos magnetuką ir namuose turėti tikrąjį jau pažintą ir išnagrinė...
 • Lietuva lėkštėje: vėžių uodegėlių sriuba, ledai su dilgėlėm ir pieno šampanas

  Pamaryje – gintaro arbata, Aukštaitijoje – vėžių uodegėlių sriuba, Dzūkijoje – ledai su dilgėlėmis, Suvalkijoje – pieno šampanas, Žemaitijoje – aluje brandintas kumpis... Atrasti Lietuvos regionus nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ siūlo su „GASTROliavimo gi...
 • 14 patirčių vasarai

  Šiuolaikiniai turistai kolekcionuoja ne suvenyrus, o išskirtines patirtis. Pažinti Lietuvos regionus taip pat galima išbandant aktyvaus turizmo pramogas, aplankant netradicinius muziejus, dalyvaujant teminiuose renginiuose, per SPA ar ragavimo patirtis. Planas kiekvienam vasaros savaitgaliui:
 • Vietinis turizmas mažina sektoriaus sezoniškumą

  375,6 tūkst., arba net 15,4 proc. daugiau. Šis vietinių turistų augimas 2019 m. I ketvirtį yra didžiausias per pastaruosius 5 metus. Po šalį keliavę Lietuvos gyventojai sausio, vasario ir kovo mėnesiais dažniau rinkosi ir nakvynę apgyvendinimo įstaigose – jose praleido 795,6 tūkst. nakvynių, t.y. net 14,1 proc. daugiau nei 20...
 • Rezervacija į plaukimą reisine Laivų parade Drevernoje

  Kviečiame įsigyti bilietus plaukimo senoviniu buriniu laivu - reisine „Dreverna“ ! Plauksite šventės „Vėjo festivalis“ metu LAIVŲ PARADE. Turėsite galimybę „pasisupti ant bangų“. Nuostabi romantika... :)
 • Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro 18-oji veiklos sukaktis

  Gegužės 3 d., Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras švęnčia gražią 18-ąją veiklos sukaktį. Ta proga yra paskata pripažinti, kad nemažai nuveikta turizmo labui, o Klaipėdos rajoną kasmet aplanko vis daugiau turistų tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio valstybių. Nuo šio pavasario siekiantiesiems daugiau...
 • Startuoja skrydžiai iš Palangos į Vokietiją

  Dviem savaitiniais skrydžiais – trečiadienį ir sekmadienį – Klaipėdos regionas sujungiamas su Vokietijos miestu Dortmundu. Tiesioginės jungties su Vokietija atsiradimas – visų septynių Klaipėdos regiono savivaldybių ir VĮ „Lietuvos oro uostų“ bendro darbo rezultatas. Skrydžius vykdo aviakompanija Wizz Air.  
 • Šv. Velykos Klaipėdos rajone

  Skaičiuojant paskutines dienas iki šv.Velykų pajauskite artėjančią atbundančios gamtos dvasią, susikurkite Velykinę nuotaiką ir dalyvaukite Klaipėdos rajone organizuojamuose šventiniuose renginiuose.