Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Sodyba „Jūros mergelės“

Kaimo sodybos

Sodyba Pajūrio regioniniame parke. Yra trys nameliai jaukiam šeimų poilsiui.

Svečiams įrengti nameliai su visais patogumais, TV, Wi-Fi, virtuvės zona, šaldytuvu, indais, patalyne, rankšluosčiais, sanmazgu su  dušu. Namelyje gali gyventi iki 6 svečių. Namelyje yra trys kambariai – 2 miegamieji ir svetainė su virtuvės zona. Tinka įvairiam ir šeimyniniam poilsiui su vaikais.

Prie namelių – grilis, iešmai, žalia veja, gamtinė aplinka, žaidimų aikštelė, batutas, uždaras kiemas ir automobilių stovėjimo aikštelė.

Netoli sodybos yra 4 kavinės, 2 parduotuvės, dviračių takas į Palangą, Šventąją, Klaipėdą, futbolo ir krepšinio aikštelės apie 100 metrų, golfo laukas – 6km, žirgynas – 1km.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Leidžiama atsivežti gyvūnus

Atsiliepimai

Komentuoti
  • al
    alfredas
    2018-06-20

    Mielai praleisciau su ja pas jus nuo dvieju dienu iki vyso gyvenimo, as gyvenu didziausem lietuvos pragare ,pakeisciau ji i bet kuria lusna ,moku daryti vyska ,buvau prisilietes prie kosminio laivo,moku sutaisyti stoga,sutaisyti automobili,esu pasigamines vejo jegaine,zaidziu lauko tenisa,zvejoju,tai trumpas mano aprasymas. Noreciau tureti moteri kuria galeciau apkabinti bet kuriauo metu,ir karstai isbuciuoti vien uz tai kad ji mano... Nedidelis mano trukumas esu daug pragyvenes ,bet viena garsi ziniuone pasake kad as vyvensiu simta metu,jauciuosi puikiai - -noreciau paklausti ar turite teniso korta? Atliaiskite uz atviruma ...