Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Turistinė stovykla „Vinetu kaimas“

Stovyklavietės

Vinetu kaimas – gyvosios indėnų istorijos muziejus po atviru dangumi, kuris puoselėja Šiaurės Amerikos indėnų tradicijas vaizdingame Dangės-Akmenos upės slėnyje netoli Klaipėdos, Kretingalės seniūnijoje. Čia dunda indėnų būgnai, į dangų stiebiasi mistiniai toteminiai stulpai, akmenų labirintai veda link atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus.

 

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Vaikų žaidimų aikštelė
Sporto inv. nuoma
Žvejyba
Maitinimas
Pirtis

Sezoniškumas

Vasarą

Paslaugos

Tradicinė indėnų palapinė tipis – tai vieta, kurioje galima atitolti nuo civilizacijos komforto ir atverti duris naujiems potyriams, leistis į vidinę kelionę ir atrasti ramybę, tylą, įsižeminimą gamtos prieglobstyje. Tai vieta, kur laikas sustoja ir liūdesys išnyksta. Tipis yra tarsi  sielos namai, šventovė.

„Bėgančio Mustango Salūnas“ kviečia jaukiai švesti įvairias šventes, vestuves, gimtadienius, įmonės renginius, rengti seminarus ar susirinkimus bei vakarėlius. Indėnų gentis padės Jums suorganizuoti šventę nuo dekoracijų, šventės užkandžių iki renginio vedimo bei svečių užimtumo.     

Prerijų nameliai – 3,4 arba 5 asmenų kaubojiško stiliaus nameliai su vaizdu į prerijas suteiks galimybe atispalaiduoti ir pailsėti nuo baltųjų miesto šurmulio. 

Vinetu kaime organizuojamos edukacinės programos, skirtos įvairaus amžiaus vaikams, paaugliams ir suaugusiesiems, grupėms ir pavieniams lankytojams, šeimoms ir draugų, bendradarbių kompanijoms.

Edukacinių programų dalyviai susipažįsta su Šiaurės Amerikos indėnų gyvenimo būdu, kultūra, istorija, vertybėmis ir patys išbando smagias, aktyvias bei muzikalias indėniškas veiklas.

Edukacinės programos užsakomos iš anksto.

Jums siūlomi išskirtiniai turistiniai vandens žygiai Minijos ar Akmenos – Danės upėmis.

Kelionės trukmė nuo 2 val iki 3 dienų. Taip pat, galima žygiui pasirinkti Jūsų norimą upę ir maršrutą Žemaitijos regione.

Galima žygiui pasirinkti pažintinę ekskursiją baidare ar kanoja po Klaipėdą ir jos apylinkes.

Sėdint balne neįmanoma galvoti apie darbe likusias problemas, apie šeimyninius rūpesčius. Grynas oras praskaidrina mintis, o vėjas greitai išpučia visus negerumus iš galvos. Jodinėjant grūdinamas organizmas, stiprėja raumenys, plaučiai, širdis. Aktyvus judėjimas, bendravimas su žirgu, puikios emocijos – tai tikra palaima ir kūnui ir sielai.

Unikaliais gamtos objektais bei istorinėmis – kultūrinėmis vertybėmis besidomintiems poilsiautojams rekomenduojami pažintiniai takai į šalia esantį Andulių piliakalnį, arba Ėgliškių piliakalnį, dar vadinamą Perkūkalniu: esą, čia buvusi dievo Perkūno šventovė, kurioje stovėjo aukuro akmuo. 

Atsiliepimai

Komentuoti