Sodyba „Brastadvaris“

Netoli Klaipėdos, šalia Minijos upės, rasite provanso stliaus sodybą - „Brastadvaris”. Sodyba įsikūrusi jaukiame Lankupių kaimelyje, Priekulės seniūnijoje. Čia yra veikiantis ilgiausias Lietuvoje pėsčiųjų tiltas per Miniją, šalia įteka upė Veiviržas ir yra Vilhelmo kanalas su šliuzais, kurių pažiūrėti veržiasi daugelis atvykstančiųjų.

Sodyba „Brastadvaris” užima 76 a plotą. Joje rekonstruoti du nauji pastatai: provanso stiliaus namas su sale bei poilsio apartamentais užimantis 450 kv.m. plotą ir vokiško stiliaus namas su poilsio kambariais užimantis 350 kv.m. Sodyboje „Brastadvaris” jūsų laukia apartamentai su dušo kabinomis, WC, TV ir internetas, kuriuose gali apsistoti iki 50 žmonių, o ištaikingoje provanso stiliaus salėje savo šventes gali švęsti iki 80 žmonių. Salėje įrengta vėdinimo, kondicionavimo sistema bei garso ir vaizdo technika. 

Pagal pageidavimą atliekami stalo dekoravimo, floristo paslaugos ar pasiūlomi muzikantai, fotografai ir kt. „Brastadvaryje" galima ne tik iškelti iškilmingą vestuvių ar krikštynų pokylį, bet ir surengti pačią ceremoniją ant Minijos upės kranto. Jums nebereikės galvoti, kurioje bažnyčioje susituokti, kaip suderinti laikus ar kaip nuvažiuoti iki šventės vietos - kunigo palaiminimą bei santuokos sakramentą galite gauti pačiame dvare. 

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Vaikų žaidimų aikštelė
TV
Wi-Fi
Žvejyba
Maitinimas
Pirtis

Sezoniškumas

Vasarą
Keiskit virejas
2019-10-05 Maistas prastas, keiskit virėjas, visą vakarą bėgiojau, druskos ir pipirų ieškojau, bent jau ant stalo padėtume.
Laaabai faina
2018-02-20 Super! Rekomenduoju. Nuostabi seimininke!