Sodyba „Rūgpienių kaimas“

Jeigu pasiilgote poilsio natūralioje gamtoje, norite atsipalaiduoti, "Rūgpienių kaimo" sodyboje Jums bus sudarytos puikios sąlygos privačioms viešnagėms ir kolektyvinėms šventėms. Įsitikinsite, kad jubiliejus, vestuves, šeimos ar darbo kolektyvo šventes geriausia rengti "Rūgpienių kaime".

1

Patogumai

Pirtis
Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Vaikų žaidimų aikštelė
Baseinas

Sezoniškumas

Visą sezoną

Paslaugos

Apgyvendinimas

Svečiams siūlome dviviečius kambarius, kuriuose yra televizija, dušai, tualetai. Išėjus iš kambarių į terasą atsiveria puikus vaizdas. Mėgstantiems vandens pramogas yra iškastas dirbtinis tvenkinys su vandens dviračiais ir valtimis.

Banketinė salė

Jūsų šventei siūlome banketinę salę, kurioje telpa iki 100 žmonių. Salėje yra moderniai įrengta virtuvė su visa profesionalia maisto gamybai skirta įranga, kad Jūsų šventės ir pobūviai būtų ypatingi!

Pirtis

Rūgpienių kaimas pasitinka su atnaujintomis pirtimis.

Galite rinktis iš dviejų puikiai įrengtų pirčių.

Kitos paslaugos

Rūgpienio kaimo svečiai, pabėgę nuo kasdienių darbų ir miesto šurmulio, gali mėgautis ne tik ramybe, bet ir žaisti futbolą, krepšinį ar tenisą naujai įrengtame aikštyne, kuriame įrengtos universalios sporto aikštelės su dirbtine danga. Atvykusiems pailsėti trumpam nuomojamos pavėsinės. Vaikams siūlome žaidimų aikšteles, o taip pat aplankyti Mini Zoo sodą.

Norintiems pramogauti:

  • Krepšinio aikštelė,
  • Teniso kortai,
  • Tinklinio aikštelė,
  • Futbolo stadionas,
  • Jodinėjimas žirgais,
  • Plaukimo baseinas.

 

 

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!