Sodyba „Župė“

Nuostabiame gamtos kampelyje toliau nuo miesto triukšmo ir tik 15 km iki JŪROS. Didelė ir prabangi pokylių-konferencijų salė talpinanti iki 100 žmonių Jūsų paslaugoms. Viskas įrengta taip, kad Jūsų vestuvės, gimtadienis ar kita šeimos bei įmonės šventė liktų isimintina ilgam. Antrame aukšte Jūsų poilsiui įrengta 11 kambarių su atskirais WC ir dušais, kuriuose talpiname 50 žmonių. Vienu metu gali nakvoti 70 žmonių. Pirčių mėgėjams – erdvi rusiška pirtis su šildomu baseinu, židiniu ir terasa ant tvenkinio kranto. Norintiems pabūti ilgiau, virš pirties, antrame aukšte įrengti miegamieji 20 asmenų.

Patogumai

Žvejyba
Pirtis
Supranta rusiškai
Supranta angliškai
TV
Wi-Fi
Baseinas

Sezoniškumas

Visą sezoną

Paslaugos

Pokylių salė
  • Erdvi ir prabangi pokylių salė su nuostabiu vaizdu per didžiulius langus.
  • Savo klientams pasiūlysime labai lanksčią ir išpuoselėtą virtuvę, kurioje patenkinsime didžiausius Jūsų lūkesčius.
  • Mes padėsime surengti Jūsų vestuves, gimtadienį ar kitą šeimos bei įmonės šventę.
  • Prie bendro stalo galime aptarnauti iki 80 svečių, prie apvalių stalų iki 80 svečių.
  • Furšeto metu galime aptarnauti iki 150 svečių.
  • Taip pat galime paruošti salę konferencijai 100 žmonių.
  • Bendroje erdvėje jungiasi dvi salės: pokylių 115kv.m ir poilsio(nuotrauka su minkštasuoliais) 43kv.m.
Apgyvendinimas

Mūsų sodyba įsikūrusi šalia Klaipėdos ramioje vietoje šalia miškelio. Vos už 300 m. yra pramogų kompleksas Dinozaurų parkas, restoranas „Radailių dvaras“.

Pagrindinio pastato antrame ir trečiame aukštuose turime 11 kambarių. 4 dviviečiai, 2 keturviečiai, 3 šešiaviečiai.

Visuose kambariuose yra atskiri vonios kambariai, TV ir virduliai, nemokamas bevielis interneto ryšys. Įrengta nedidelė bendra virtuvė su visa reikalinga įranga, indais ir šaldytuvu. Lauke yra lauko baldai, šašlykinė.

Pirtis

Naujai įrengta rusiška garinė pirtis su šildomu baseinu talpina iki 20 žmonių. Erdvi priešpirčio salė apie 50kv.m, didelė dušinė, kurioje vienu metu gali maudyti trys žmonės, apvalus apie 10kv.m. baseinas, vanduo baseine <+27, šildomos grindys. Lauke įrengta erdvi terasa ant tvenkinio kranto. Priešpirčio salėje įrengtas bariukas, kuriame yra visi reikalingi indai, šaldytuvas,virdulys, lauke šašlykinė (iešmų neturime). Norintiems be rūpesčių atšvęsti savo šeimos šventę, galime pasirūpinti maitinimu.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!