Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Sodyba „Župė“

Kaimo sodybos

„Župė“ – puiki vieta vestuvėms, didelė ir prabangi pokylių-konferencijų salė talpinanti iki 100 žmonių. Skanus ir šviežias maistas, nepriekaištingai sutvarkyta aplinka, puikios nakvynės sąlygos.

Mes esame įsikūrę nuostabiame gamtos kampelyje toliau nuo miesto triukšmo ir tik 15 km iki jūros. Pirčių mėgėjams – erdvi rusiška pirtis su šildomu baseinu, židiniu ir terasa ant tvenkinio kranto. Norintiems pabūti ilgiau, virš pirties, antrame aukšte įrengti patogūs miegamieji 20 asmenų.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
TV
Wi-Fi
Žvejyba
Pirtis
Baseinas

Klasė (žvaigždutės)

4 žvaigždutės

Paslaugos

Visuose kambariuose yra atskiri vonios kambariai, TV ir virduliai, nemokamas bevielis interneto ryšys. Įrengta nedidelė bendra virtuvė su visa reikalinga įranga, indais ir šaldytuvu. Lauke yra lauko baldai, šašlykinė ir dujinė kepsninė. Teritorijoje yra vaikų žaidimo aikštelė, smėlio tinklinio aikštelė ir krepšinio aikštelė su gumine danga.

Prabangios sodybos nuoma vestuvėms, gimtadieniams, šeimos šventėms, įmonės šventėms, konferencijų salių nuoma. Nauja ir prabangi pokylių salė su nuostabiu vaizdu per didžiulius langus.

Prabangios sodybos nuoma iki 100 žmonių. Lanksti ir išpuoselėta virtuvė.

Rusiška garinė pirtis su šildomu baseinu talpina iki 20 žmonių.

Erdvi priešpirčio salė apie 50 kv.m, didelė dušinė, kurioje vienu metu gali maudyti trys žmonės, apvalus apie 10 kv.m. baseinas, vanduo baseine <+27, šildomos grindys. Lauke įrengta erdvi terasa ant tvenkinio kranto. Priešpirčio salėje įrengtas bariukas, kuriame yra visi reikalingi indai, šaldytuvas, virdulys, lauke šašlykinė (iešmų neturime).

Norintiems be rūpesčių atšvęsti savo šeimos šventę, galime pasirūpinti maitinimu.

Pasinaudokite proga mūsų sodyboje „Župė De Lux“ išmėginti vieną prestižiškiausių žaidimų pasaulyje – golfą.

Papildomų įgūdžių nereikalaujantis žaidimas, subalansuotas tarp mini ir profesionalaus golfo sąlygų taps puikia pramoga visiems. Jis vadinamas „GOLFink“. Tinkantis tiek vaikams, tiek senjorams. Šis smagus užsiėmimas iki 2 val. suteiks susikaupimo, sportinio jaudulio ir geros nuotaikos. Jei dar nesate to darę, supažindinsime su taisyklėmis ir etiketu. Puikiai tinka žaisti tiek vienam asmeniui, tiek grupelėje iki 4-6 asmenų.

Suteiksime visą reikalingą inventorių, tad Jums reikės tik patogios aprangos ir azartiško nusiteikimo. Šia pramoga galite pasimėgauti mūsų sodyboje visuomet, kai žemės nėra padengęs sniegas.

Atsiliepimai

Komentuoti