Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Svečių namai „Mingė“

Svečių namai

Svečių namai „Mingė“ įsikūrę virš restorano, gražiame Priekulės miestelyje, netoli Klaipėdos. Apsistoję čia galėsite nemokamai naudotis automobilių stovėjimo aikštele ir belaidžiu internetu.

Skirtingai apipavidalintuose erdviuose „Mingės“ numeriuose rasite kabelinius kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius, mini barus bei vonios kambarius su voniomis arba dušais ir plaukų džiovintuvais.

Pavalgyti galėsite pirmame aukšte įsikūrusioje „Mingės karčemoje“, kurioje siūlomi lietuviškos ir europietiškos virtuvių patiekalai. Svečiai taip pat gali atsipalaiduoti gurkšnodami gėrimus bare.

Už kelių šimtų metrų rasite tarpmiestinių autobusų stotį. Kuršių marios yra už maždaug 5 km nuo svečių namų „Mingė“. 

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Wi-Fi
Maitinimas
Senamiestyje
Restoranas / kavinė
Šeimų numeriai

Klasė (žvaigždutės)

4 žvaigždutės

Paslaugos

Skirtingai apipavidalintuose erdviuose „Mingės" numeriuose rasite kabelinius kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius, mini barus bei vonios kambarius su voniomis arba dušais ir plaukų džiovintuvais.

Už kelių šimtų metrų rasite tarpmiestinių autobusų stotį. Kuršių marios yra už maždaug 5 km nuo svečių namų „Mingė".

Organizuojame pažintinę, poilsinę išvyką kateriu „Luknelė" iš Mingės kaimo po Nemuno deltą ir Kuršių marias, pagal paruoštus maršrutus. Kateris talpinantį iki 12 keleivių, yra audio gidas (LT RU EN kalbomis) šaldytuvas, garso aparatūra. Klientų pageidavimu teikiame žvejybos paslaugas.

Organizuojame pramoginę, poilsinę išvyką laivais iš Mingės kaimo į Kuršių marias, Nemuno deltą. Siūlome laivą "Aisytė", talpinantį 50 keleivių ir 12 vietų pramoginį katerį. Laive "Aisytė" įrengtas baras, jaukus salonas, garso aparatūra, TV, karaoke. Laive organizuojami pobūviai su pilnu maitinimu, renginiai su vedėju ir atlikėjais.

Čia Jūsų laukia svetingi šeimininkai, graži aplinka, malonus ir operatyvus aptarnavimas. Liks patenkinti ir ramybės ieškantys, ir su smagia kompanija atvykę svečiai. Restorane „Mingė“ yra 80 vietų. Čia galite mėgautis lietuviškos - europietiškos virtuvės patiekalais. 

Galite organizuoti pobūvius, banketus, furšetus bei Jums įsimintinas šventes: vestuves ir gimtadienius. Taip pat konferencijas. Nuomojamos didelės palapinės 64 ir 130 kvadratinių metrų pobūviams, banketams, šventėms. 

Atsiliepimai

Komentuoti