Sodyba „Karkelbeck No 409“

Jūsų laukia ramybė su ošiančia jūra pro pravirą langą, lietuviška pieva pilna žydinčių laukinių gėlių, senas ąžuolas ir miškas, takelis per upelį iki jūros, Baltijos bangos ir smėlis, gydantis mėlynasis molis, gintaro ir masažo aromaterapija. Trumpai tariant – Jūsų laukia poilsis prie jūros, kurio Jūs ilgai laukėte.
Karklės senbūvių sodyba kviečia poilsiui prie jūros. Sodyba yra pamiškėje, atokiau nuo judrių traukos taškų vasaros metu. Mes visada džiaugiamės sodybą jau spėjusiais pamilti svečiais, kurie tapo draugais, vasarą atvykstančiais giminaičiais, senais bičiuliais ir Jumis, kurie dar nebuvote čia, bet ką tik nutarėte mums paskambinti.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai

Sezoniškumas

Visą sezoną

Paslaugos

Apgyvendinimas

Komfortišką nakvynę ir poilsį siūlome namelyje „Karališkasis gintaro cechas“. Tai 2012 m. statybos tradicinės medinės architektūros namelis, pritaikytas savarankiškam gyvenimui, kaip namuose (patogi virtuvė su reikalinga virtuvės įranga, dušo ir WC kambarys su šildomomis grindimis, malkomis kūrenama krosnelė, loftas ir vaikams, ir suaugusiems, patogūs čiužiniai).
31m2 namelio pirmame aukšte yra 3 stacionarios miegamos vietos, virtuvė, svetainė ir vonios kambarys. 16m2 lofte yra 4 miegamos vietos ant čiužinių.

Kempingas

Erdvus kempingas sukurtas buvimui harmonijoje su gamta yra 1,1 ha pievoje. Svečių skaičius ribojamas, todėl visada užteks vietos laisvalaikio žaidimams ir vaikams “pasiganyti”. Pritaikyta poilsiui kemperiais ir savo palapinėse. Lauke yra tualetas ir šiltas vanduo duše, vaikų žaidimo aikštelė, virtuvėlė ir lauko badai.
Kempingas puikiai tinka sporto, jogos, šokių, meno, fotografijos ir kitoms sveikatingumo, kūrybiškumo ir aktyvaus laisvalaikio vasaros stovykloms rengti. Dėl grupių kainų vasaros stovykloms rašykite arba skambinkite ir tikrai suderinsime kainą, maitinimą ir programą.

Maitinimas

Sutarus iš anksto šeiminkė mielai Jums paruoš pusryčius, pietus ar vakarienę pagal aptartą meniu iš sodyboje augančių žalumynų, paskanausite sodyboje keptos duonos.
Kaime taip pat yra kavinių, artimiausia už 100 m.

Kitos paslaugos

TERAPINĖ VEIKLA:

Gintaro terapija;
Garso terapija skambančiais dubenimis;
Vaistažolių rinkimas (priklauso nuo sezono);
Būvimas gamtoje ir tyloje;
Vaikščiojimas pajūriu;
Šiltų akmenų terapija papludimyje;
Mėgėjiška žvejyba jūroje nuo kranto;
Gintaro rinkimas (priklauso nuo vėjo);
Akmenukų su skylutėmis ieškojimas.

EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI:

Gintaro gaudymo ypatumai;
Gintaro gydomosios savybės ir jų taikymo metodai ir būdai;
Vietinių vaistažolių paruošimo būdai, jų gydomosios savybės;
Gamtininkų stovykla šeimoms „Pažink mišką ir paukščius“;
Karkelbekės žvejų kaimo ir Mažosios Lietuvos gyvosios istorijos;
Mokomės fotografuoti gyvąją gamtą (spalvos, formos, proporcijos, simboliai).

Individualių ir grupėse terapijų ir edukacijų kainos sutartinės (priklauso nuo asmenų skaičiaus, pageidaujamo kurso ar vienkartinio užsiėmimo laiko, terapijų ir edukacijų kompleksiškumo, nuolatiniams svečiams taikomos nuolaidos).

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!