Sodyba „Radailių dvaras“

„Radailių dvaras" įsikūręs vaizdingoje vietoje, ant didelio tvenkinio kranto, tik 7 km nuo Klaipėdos. Tai nuostabus gamtos kampelis su įspūdingais senais ąžuolais, didžiuliu tvenkiniu bei šauniais pasivaikščiojimo takais. Sielos atgaivą atgausite Radailių pirčių komplekse, kur žvaigždėtu dangum galite džiaugtis karštam kubile. Sportines varžybas galite surengti šalia esančiose krepšinio, tinklinio bei futbolo aikštėse. Atgauti jėgas Jus pakvies į „Radailių dvaro" restoraną, kur puikus maistas, malonus aptarnavimas ir pro didžiulius langus atsiverianti nuostabi panorama privers pamiršti dienos sunkumus, o jaukus viešbutis privers pasilikti čia ilgiau.


Yra galimybė švęsti vestuves, krikštynas, gimtadienius, įmonės šventes.

Patogumai

Maitinimas
Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Vaikų žaidimų aikštelė
TV
Restoranas / kavinė
SPA
Konferencijų salė

Sezoniškumas

Visą sezoną

Paslaugos

Viešbutis

Jei į dinozaurų parką atvykstate savaitgaliui ar ilgesnėms atostogoms pajūryje patogiai galite apsistoti  šalia parko esančiame „Radailių dvaro-DINO viešbutyje“. Viešbutis turi elegantiškai įrengtus erdvius apartamentus su virtuvėlėmis, erdviomis lauko terasomis, židiniu, kurie bus labai patogūs atostogoms su šeima. Apartamentuose gali apsistoti 4-6 asmenų kompanija. Norintiems pabėgti nuo rutinos ir pabūti romantiškose aplinkoje – ypatingi liukso klasės apartamentai su sūkurine vonia ir židiniu kambaryje. Viešbučio svečiai gali nemokamai mėgautis  krepšinio, tinklinio aikštelėmis, pavėsinėmis su kepsninėmis, teritorijoje įrengtais pasivaikščiojimo takais, sūpynėmis. Vaikai gali pramogauti viešbučio ir restorano vaikų žaidimų aikštelėse, sūpynėse, karstyklėse. Laukiame Jūsų! „Radailių dvaro“ kompleksas įsikūręs strategiškai labai patogioje vietoje, todėl apsistoję mūsų viešbutyje galėsite apkeliauti įžymiausias ir vaizdingiausias Vakarų Lietuvos lankytinas vietas. Švariausi Lietuvoje Laukinės gamtos paplūdimiai Smiltynėje, gražiausias Lietuvos kurortas Nida, Lietuvos jūrų muziejus ir delfinariumas vos už 8 km, o Baltijos jūra vos už 15 min kelio.

Nemokamos pramogos viešbučio svečiams „Radailių dvaro“ komplekse:

 • Futbolo, krepšinio ir tinklinio aikštelės, kuriose galite surengti sporto varžybas savo kompanijai.
 • Jūsų poilsiui viešbučio kieme yra lauko pavėsinė su šašlykine ir malkomis. Iešmus ar groteles turėkite savo.
 • Mėgaukitės parko teritorijoje įrengtais pasivaikščiojimo takais, supynėmis. Vaikai galės smagiai laiką leisti prie viešbučio ir restorano įrengtose vaikų žaidimų aikštelėse, supynėse, karstyklėse.

NUOLAIDOS Viešbučio svečiams:

 • -10 % nuolaida restorane „Radailių dvaras“.
 • -1,5 € nuolaida DINO.LT dinozauro parko bilietui.
   
Pirtys

Radailių pirtys - tai originalios architektūros pirčių kompleksas ant tvenkinio kranto.Yra dvi visiškai atskiros garinės pirtys (didžioji - talpina iki 25 žmonių ir mažoji - talpina iki 12 žmonių), kurių priešpirčių salės, prireikus sujungiamos į vieną erdvę. Pirtyse įrengti dušai, persirengimo erdvės ir WC. Prie didžiosios pirties yra kambarys nakvyniai apie 10 žmonių. Prie salės yra tvenkinio kranto terasa, kurioje dar yra įrengta japoniška pirtis - kubilas. Kubilai yra prie abiejų pirčių.

Esant pageidavimui, pirtyse paruošiami šventiniai stalai.

Vestuvės/Banketai

Šventėms siūlomos erdvios salės talpinančios 20, 30 ir 50 žmonių.Siūlomas puikus maistas, nuostabi aplinka bei geras aptarnavimas. Suteikiama nakvynė 50 žmonių. 

Konferencijos

Teikiamos patalpos konferencijų organizavimui. Salėje yra visa reikalinga įranga: projektorius, kilnojamasis ekranas, mikrofonas, konferencinė lenta, kompiuteris, garso aparatūra, belaidis internetas. Papildomos paslaugos: maitinimas, apgyvendinimas, pirtys.

Restoranas

Radailių dvarorestoranas, įsikūręs ant dvaro tvenkinio kranto, Jus sužavės vaizdingu kraštovaizdžiu ir atsiveriančia panorama į šimtamečius ąžuolus. Restorano erdvėse ir elegantiškose banketinėse salėse siūloma švęsti krikštynas, gimtadienius ir kitas ypatingas šventes. Skirtingose restorano erdvėse ir salėse telpa 20, 30 svečių, prie apvalių staliukų 70, o furšeto tipo pobūvyje net 120 svečių. Ieškantys įdomių pramogų – galite surengti šventę ar iškilmingus pietus ant vandens – plaukiojančioje terasoje dvaro tvenkinyje. 2016 m. sezono naujiena - „Vasaros“ pobūvių salė ant „Radailių dvaro“ tvenkinio kranto. Ji idealiai tiks krikštynos, gimtadieniui, vestuvėms, ar kitoms šventėms, kuriose norisi daugiau privatumo. Kita naujiena – prabangus baltas kupolas ant „Radailių dvaro“ tvenkinio kranto su aplink išsidėsčiusiais puošniais suoliukais. Šioje romantiškoje erdvėje siūloma rengti fotosesijas, šventinius pietus, vestuvių ceremonijas.

DINO.LT dinozaurų parkas

DINO.LT RADILIAI bilietas atveria duris į visas parke esančias PRAMOGAS. Pramogaukite VISĄ DIENĄ neribotai!

Į DINO RADAILIAI parko bilieto kainą įeina:

 • 40 natūralaus dydžio, riaumojančių, judančių dinozaurų lankymas
 • Batutai
 • 5D kino teatras
 • Vandens dviračiai „Gulbės“
 • Vandens dviračiai „Retro mašinėlės“
 • Veidrodžių labirintas
 • Karuselė Elektromobilių mūšis
 • Arkliukų karuselė
 • Karuselė traukinukas
 • Nykštukų miestelis
 • Vaikų žaidimų aikštelė
 • Parko augintinių lankymas (DINO bitutės*, ožkytės, triušiukai)
 • Supynės
 • Animatoriai

Bilieto kaina pavieniams asmenims:

Vaikams (212 metų)       8 Eur
Vaikams (iki 2 metų)          Nemokamai
Suaugusiems                       9 Eur

Bilietą įsigysite DINO PARKO kasoje, prie ĮĖJIMO.

Dinozaurų parke DINO.LT yra galimybė grupėms nuo 15 asmenų užsisakyti trumpą apžvalginę ekskursiją po dinozaurų parką. Atvykite parką su kolektyvu: su klase, komanda, būreliu, susivienijusios kelios šeimos, darbo bičiuliai, studentų ar kaimynų bendruomenė. Kuo daugiau,tuo linksmiau!

 

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!