Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Sodyba „Patyris“

Kaimo sodybos
Kaimo turizmo sodyba „Patyris“ įsikūrusi vaizdingame gamtos kampelyje, šalia miško. Mus rasite vos 40 km nuo Klaipėdos Rietavo link, 3 km nuo Endriejavo. 
 
Kur kitur, jei ne gamtos ramybėje galime pailsėti nuo kasdieninių rūpesčių. Kviečiame Jus švęsti ar tiesiog praleisti laisvalaikį bet kuriuo metų laiku.
 
Šiltuoju metų sezonu nuomojame lauko palapinę įvairiomis progomis. Teikiame apgyvendinimo paslaugas, yra pirtis, kubilas, įrengta lauko pavėsinė, šašlykinė, tinklinio aikštelė, vaikų žaidimo aikštelė. Taip pat kviečiame stovyklauti su palapinėmis, laukiami ir keliaujantys kemperiais. Apylinkės vilioja savo akį traukiančiomis vietomis. Netoliese tyvuliuojantis Kapstato ežeras - krašto puošmena, poilsiautojus kviečiantis tiek vasara, tiek ir žiemą. Aukštojo tyro telmonologinis draustinis turtingas savo išskirtine augalija, smulkiąja gyvūnija. Taigi pas mus ne tik gerai praleisite laiką, bet ir galėsite aplankyti įdomias vietas.
 
Švęskite gimtadeinį, krikštynas, vestuves, bernvakarį, mergvakarį, pabūkite su šeima, draugais, susitikite su senai matytais klasiokais, grupiokais, organizuokite bendradarbių vakarones ar tiesiog pabūkite gamtos apsuptyje. 

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Vaikų žaidimų aikštelė
Žvejyba
Pirtis

Sezoniškumas

Vasarą

Atsiliepimai

Komentuoti