Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Apartamentai „Melnmuižė“

Apartamentų kompleksai

„Melnmuižė“ – tai šeimos kuriama jauki sodyba šalia jūros ramiam poilsiui. Sodybos šeimininkai nuoširdžiai priims visus, mėgstančius privatumą, kaimo aplinką, pirtį, maudymąsi tvenkinyje, vakarojimą prie laužo ar prie kambaryje spragsinčio židinio, dideles erdves, skirtas tik jūsų šeimai, vėją, jūros ir pušų kvapą, dviračių takus ir aktyvų poilsį.

Sodybą rasite vos už 11 km nuo Klaipėdos, Pajūrio regioniniame parke, Karklės etnografiniame kaime. Kadangi, ilgą laiką tai buvo savotiškas etnokultūrinis rezervatas, todėlsodyba puošta originaliomis rankų darbo vėjalentėmis, verpstėmis ir vėtrunge, o apartamentai pavadinti vėjų vardais. Čia galite apsistoti Suominio, Saksinio, Jūrinio, Vakario, Audenio, Pietvio ar Aušrinio apartamentuose. Jūsų poilsiui taip pat skirtas atskiras „Vakarynės“ apartamentas prie tvenkinio su jam priklausančia vantine pirtimi, šiltu gultu po pirties, duonkepe krosnimi ir židiniu.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
TV
Wi-Fi
Pirtis
Baseinas
SPA
Šeimų numeriai

Paslaugos

Sodyboje įrengtas nedidelis, bet labai jaukus trijų pirčių SPA „Gero garo!” su baseinu.

Čia erdvi, didelė malkomis kūrenama pirtis, garų pirtis su kvapais, atpalaiduojanti neaukštos temperatūros pirtis su druskų plytų stulpu.

Po pirties, plaukiojimo baseine ir povandeninio masažo, galima pailsėti lauke esančioje terasoje arba patogiuose rūsio menės salės gultuose.

Žiemą čia jaukumą kuria židinyje deganti gyva ugnis.

Aktyvesnį poilsį mėgstantys sodybos gyventojai gali pamėtyti kamuolį į krepšį ar dviračiu arba riedučiais pasiekti Klaipėdą arba Palangą. Išėję už sodybos vartų rasite naujai išasfaltuotą dviračių taką per Karklę. Dviračiu Klaipėdą iš Karklės pasieksite per 20 minučių (~ 7 km). O persikėlę keltu galite pasiekti ir Juodkrantę ar Nidą. Apie 1 valandą užtruks kelionė dviračiu iki Palangos (~ 19 kilometrų), dar apie 40 minučių iki Šventosios (12 kilometrų). Patirsite tikrą nuotykį, nes paplūdimiai ir pajūrio gamta keisis, o kvapai svaigins.

Karklėje siūlomos jodinėjimo žirgais paslaugos arba galima pasinaudoti Horsemarket modernios jojimo bazės Dargužių kaime, vos už 2 kilometrų nuo Karklės, paslaugomis.

Už 10 kilometrų nuo Karklės kaimo, Stančių kaime, Klaipėdos rajone, įrengtas pasaulinius standartus atitinkantis klasikinis golfo aikštynas su treniruočių aikštele.

Atsiliepimai

Komentuoti