Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

J. Gižo etnografinė sodyba

Kviečiame užsukti į garsaus laivadirbio Jono Gižo etnografinę sodybą! Ekspozicijoje  „Jonas Gižas. Laivadirbio skrynią atvėrus...“ sužinosite apie nagingąjį savo darbais garsėjusį meistrą, kuris statė, remontavo Kuršių nerijos ir Pamario krašto žvejų burvaltes. Laiko rasdavo jų modeliams bei vėtrungėms. Ekspoziciją puošia originali Jono Gižo gaminta vėtrungė.  Vienas iš laivadirbio laivų modelių saugomas Monako okeonografijos muziejuje. 

Jono Gižo etnografinėje sodyboje kviečiame susipažinti su turistine informacija. Jus sužavės Dreverna, Svencelė napakartojamais vaizdais ir turiningomis paslaugomis. O išskirtiniams gamtos ir kultūros mylėtojams taip pat turėsime ką pamaryje pasiūlyti!

Išbandykite edukacinę pramoginę programą bei visos ar kelių dienų kulinarinį kruizą pamaryje „Žuvies kelias“Norintiems įminti vėtrungių mįslę bei prisiliesti prie žvejiškų tradicijų - pakviesime nusidažyti Drevernos vėtrungę magnetuką ar susirišti jūrinį mazgą. Čia, Jono Gižo etnografinėje sodyboje, galite ir stovyklauti. Jūsų laukia jauki aplinka, patrauklios kainos ir paslaugus personalas.

Laukiame Jūsų!

Sodybos Facebook paskyra

KONTAKTAI:

  • Žvejų g. 13, Dreverna, Klaipėdos r.
  • Mob. +370 648 23 198 
  • El. paštas gizo.sodyba@klaipedosrajonas.lt

DARBO LAIKAS:

II-VII  9:00–18:00
I uždaryta
Pietų pertrauka 13:00–14:00

Dieną prieš valstybines šventes darbo laikas 1 val. trumpesnis. Liepos 6 d. sodyba dirbs.

Ne sezono metu sodyba valstybinių švenčių dienomis nedirba.