Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

„Venckai Venckuose“

Kaimo sodybos

„Venckai Venckuose“ – nuo 2013 metų veikiantis ir ilgametes tradicijas puoselėjantis restoranas, įsikūręs itin gražioje vietoje – Venckų kaime, pakeliui į Ventės ragą.

Apsilankę pas mus galite mėgautis ne tik skaniu maistu ir nepriekaištingu aptarnavimu, bet ir jaukia aplinka, išpuoselėtais kraštovaizdžiais.

Nuo 2021 metų Venckai Venckuose prasiplėtė. Nuo šiol galėsit mėgautis ne tik restorano šefų kurtais patiekalais, bet ir mėgstančius poilsį galėsime pakviesti į spa zoną ar viešbutį.

Tai puiki vieta sukurti nepamirštamos asmeninės šventės akimirkas ar surengti įmonės konferencijas, susitikimus.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Vaikų žaidimų aikštelė
TV
Wi-Fi
Maitinimas
Pirtis
Restoranas / kavinė
Baseinas
SPA
Pritaikyta neįgaliesiems
Konferencijų salė

Paslaugos

„Venckai Venckuose“ įkurtas apgyvendinimas, suteiks visus patogumus ir pasirūpins visapusišku mūsų lankytojų poilsiu.

Iš viso čia įrengta 11 kambarių: 1 penkiavietis, 1 keturvietis (pritaikytas neįgaliesiems), 3 triviečiai, 5 dviviečiai bei 1 vienvietis.

Čia atvykę svečiai galės patogiai įsikurti, nepriekaištingai jaustis ir tinkamai pailsėti.

„Venckai Venckuose“ restoranas pasižymi ypatingu meniu, kurio kulinarinius šedevrus kuria ilgametę patirtį turintys virtuvės šefai. Restorano meniu labai platus – kiekvienas ras sau tinkantį patiekalą ar galės mėgautis neatrastų skonių įvairove.

Skaniai pavalgyti ir atsipalaiduoti gamtos vaizdų apsuptyje galite su visa šeima – užsiėmimų čia ras ir mažiausi mūsų lankytojai, kurie smagiai praleis laiką, jiems skirtoje žaidimų aikštelėje.

Trumpam atsikvėpti nuo šurmulio, rūpesčių ir pasimėgauti pirties ir vandens malonumais galite pas mus įsikūrusioje SPA zonoje – turkiška pirtis ir baseinas su masažinėmis srovėmis, talpinantys iki 10 žmonių, puikiai tiks turiningam, energingam ir džiugų emocijų kupinam laikui!

Organizuojame konferencijas, seminarus, verslo partnerių susitikimus. Jūsų asmeniniam patogumui „Venckai Venckuose“ įkurta atskira erdvė –  įstiklinta lauko terasa, kurioje vienu metu gali tilpti apie 50 žmonių. Jauki ir rami atmosfera bei visa reikalinga įranga – projektorius, garso aparatūra,  užtikrins turiningą laiką ir kokybišką darbo aplinką.

Atsiliepimai

Komentuoti