Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Jėgos aitvarų ir buriavimo centras „Svencelė“

Stovyklavietės

Jėgos aitvarų mėgėjų ir burlentininkų pamėgta vieta. Yra vandenlenčių lynas, vandens sporto mokykla, nakvynė jūrinio stiliaus konteineriuose.

Svencelė, apsupta švelnių formų peizažo ir gamtos draustinių, yra viena iš nedaugelio naujų rekreacinių teritorijų Klaipėdos regione. Dėl vyraujančių vakarų vėjų, lygaus vandens bei seklaus dugno aitvarų bei burlenčių sporto mėgėjų Svencelė yra pripažinta viena geriausių ir populiariausių lygaus vandens buriaviečių Lietuvoje. Taigi jei jau buriuojate ar dar tik planuojate išmokti gaudyti vėją - jums būtinai reikės atvažiuoti pas mus! O ir visos esminės aitvarų ir burlenčių mokyklos pas mus turi savo mokymo bazes ir parduotuves.

Jei nėra vėjo - tikrai nereikės tuščiai sėdėti ir laukti. Teritorijoje esančiame tvenkinyje įrengėme traukos reversinį kabelį vandenlentėms - wakeboard'ams. Dėl savo paprastumo ir nesudėtingumo wake'as yra bene sparčiausiais pasaulyje populiarėjantis vandens sportas. Ir tikrai paprastesnis, nei kaitavimas - pabandyti tikrai gali ir turi VISI!

Jei visgi vanduo jūsų netraukia, ir tiesiog norite pasėdėti mūsų lauko kavinėje, pasigrožėti kitoje marių pusėje esančių Negyvųjų Kopų vaizdais - pilnavertė virtuvė, vadovaujama šefo Sauliau visada pavaišins kažkuo šviežiu ir labai skaniu - gal marių žuvimi, gal brandintos jautienos antrekotu, gal mūsų gamybos paštetu ar slapto recepto marinuotomis alyvuogėmis.

Svencelės surf Spot’as siūlo ne tik pramogauti, valgyti ir gerti, bet ir patogiai pernakvoti.

 

Siūlome apsistoti:

  • Surf – konteineris;
  • Pimp – konteineris (Pimp konteineris – antrame aukšte – su vaizdu už milijoną per langą);
  • Wave – konteineris.

Viename konteineryje telpa keturi žmonės. Lovos gali stovėti atskirai, arba jas galima sustumti ir gausis dvigulės karališkos gulynės.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Žvejyba
Maitinimas
Restoranas / kavinė

Sezoniškumas

Vasarą

Atsiliepimai

Komentuoti