Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Golfo klubas „National Golf Resort“

Kaimo sodybos

„National Golf Resort“ yra pirmasis golfo klubas Vakarų Lietuvoje, įsikūręs geografiškai palankioje vietoje – vos 4 kilometrai nuo Klaipėdos.

Golfo mėgėjai kviečiami į vaizdingame Danės upės slėnyje įrengtą, pasaulinius standartus atitinkantį klasikinį 18 duobučių „72 par” golfo aikštyną su treniruočių aikštele ir 3 duobučių trumpojo žaidimo lauku.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
TV
Wi-Fi
Maitinimas
Restoranas / kavinė
Pritaikyta neįgaliesiems
Konferencijų salė

Sezoniškumas

Visą sezoną

Paslaugos

Klubo Namas - golfo klubo name yra 3 erdvūs dviviečiai kambariai su atskirais vonios kambariais. Juose yra galimybė pastatyti papildomas lovas. 

Klubo vila - šalia klubo namo esančioje viloje siūlomi 4 prabangūs šeimyniniai liukso apartamentai, iš kurių atsiveria nuostabūs golfo aikštyno vaizdai. Juose yra 1 miegamasis su dvigule lova, erdvus poilsio kambarys, 2 vonios kambariai ir virtuvėlė, kur patogiai gali miegoti 4-6 asmenys. Taip pat, 2 liukso numeriai su didelėmis terasomis.

The Birdie HouseBirdie House įsikūręs prie įvažiavimo į golfo klubą (100 m nuo klubo pastato). Jame rasite 9 didelius šiuolaikiškus miegamuosius su vonios kambariais, tarptautine palydovine televizija, kuriuose patogiai gali apsistoti 1-4 asmenys. Taip pat yra privati ​​uždara aikštelė automobiliams su vartais. Vienu metu gali apsistoti 33 asmenys.

Golfo klubo name įrengtas elegantiškas restoranas su terasa atsiveriančia į įspūdingą golfo aikštyną. Tai ideali vieta pabėgti nuo kasdieninės rutinos ir miesto šurmulio taurei vyno ar puodeliui kavos! Tai nepakeičiama vieta individualioms šventėms - vestuvių puotoms, gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams, sukaktuvėms, bei verslo susitikimams ar mokymams.

Čia Jūsų rengiamas pokylis bus ypatingas - o valgiaraštis sudarytas išskirtinai Jusų renginiui. 

Restoranas talpina iki 70 žmonių banketui, ir apie 200 žmonių furšetui.

Klubo name produktyviam ir sėkmingam darbui įrengta aukštos kokybės erdvi, bei patogi konferencijų salė, talpinanti iki 70 žmonių. Garsų nepraleidžiantys langai, su nuostabiu vaizdu į golfo aikštyną, suteikia patalpai natūralią dienos šviesą. Čia Jūs rasite šiuolaikinę konferencinę įrangą, mobilius stalus su patogiomis kėdėmis, kliento poreikius atitinkančią vaizdo ir garso aparatūrą, sklandžiai veikiantį nemokamą bevielį interneto ryšį ir kitas Jūsų dalykiniam susitikimui reikalingas priemones (į kainą įskaičiuotas ekranas, konferencinis stovas, rašymo priemonės, popierius).

Kad organizuojama konferencija, dalykinis susitikimas, prekių ar paslaugų pristatymas arba mokymai praeitų sklandžiai, tuo pasirūpins profesionalūs darbuotojai, kurie visada maloniai pasirengę Jums padėti, nes pagrindinis mūsų tikslas – nepriekaištingas renginys.

Atokvėpiui – Jums pageidaujant, rengiame kavos ir arbatos pertraukėles, įvairius užkandžius, bei verslo pietus.

„National Golf Resort“ yra pirmasis golfo kurortas Vakarų Lietuvoje, įsikūręs tik 4 km nuo Klaipėdos miesto ir 15 km nuo pajūrio miesto Palangos. „Championship“ 18 duobučių par 72 trasa, kurią suprojektavo garsus architektas Davidas Krause, yra vaizdingame Danės upės slėnyje ir atitinka pasaulio standartus. Treniruočių aikštynas ir 3 duobių "Executive" trasa siūlo puikias praktines galimybes. Golfo žaidėjai bus patenkinti kraštovaizdžio įvairove ir Danės upe, tekančia per daugelį pelkių. 18-oji žalioji, Nacionalinio golfo kurorto firminė duobė, suformuota Lietuvos pavidalu. Vienas iš gražiausių trasos bruožų yra įvairiausi laukiniai gyvūnai, ereliai, gulbės, gandrai, lapės, lūšys ir daugelis kitų. Klubo vieta, ant kalvos virš 9-ojo ir 18-ojo žalumynų, siūlo žaidėjams fantastiškus vaizdus, ​​kai jie mėgaujasi laiku po trasos arba tiesiog mėgaujasi laisvalaikio pietumis ar gėrimais.

Atsiliepimai

Komentuoti
  • Vi
    Virginia
    2021-07-28

    Gaila kad cia atvykus bare galima susikalbeti tik angliskai. Tai labai nuliudino lyg mes bitumen ne Lietuvoj