Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Sodyba „Pamario burė“

Kaimo sodybos

Sodybą supa gražus miškas, teritorijoje yra tvenkinys su sala. Vieta unikali savo kerinčia gamta ir ramybe. Čia negali likti abejingas mus supančiai gamtai, bei siūlomoms pramogoms. Sodybos kieme yra žaidimo aikštelės, grilis. Turime erdvų restoraną bei salę susibūrimams blogu oru.

Kviečiame švęsti vestuves, krikštynas, gimtadienius, įmonės kolektyvo vakarėlius, rengti seminarus, konferencijas, mokymus. Taip pat kviečiame ilsėtis šeimas, draugų kompanijas, pavienius turistus ar turistų grupes, aktyvius stovyklautojus, buriuotojus.. Naujiena – Sodyba taip pat siūlo lauko teritorijos nuomą kurioje galimi šventiniai sąskrydžiai, viešieji renginiai ir kita panaši veikla. (Galimybė pasirūpinti renginio programa, sėdimomis vietomis, skėčiais ir maitinimu).

Sodyboje vienu metu su nakvyne gali apsistoti 50 žmonių. Jūs čia rasite viešbutį su bendra virtuve ir terasa, restoraną su poilsio zona, konferencijų salę, pirtį, kempingą su elektros instaliacija, vaikų žaidimo aikštelę, batutą, valtį, irklentes ir netoliese esančią buriavimui skirtąvietą.

Patogumai

Pokylių salė
Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Vaikų žaidimų aikštelė
TV
Wi-Fi
Pirtis
Restoranas / kavinė
Konferencijų salė

Paslaugos

Viešbutyje gali apsistoti 20 asmenų. Kiekviename kambaryje yra dušas ir tualetas. Jūsų patogumui viešbučio pirmame aukšte yra bendro naudojimo virtuvė. Viešbutis turi atskirą terasą.

Restoranas yra 60-ies vietų. Aplinka mobili, galimi įvairūs aplinkos sukūrimo variantai. Restorane diena prasideda ruošiant pusryčius viešbučio svečiams ir kiekvienam atėjusiam papusryčiauti. Gausus pusryčių stalas ir maloniai nusiteikęs personalas kviečia pradėti naują dieną. Restoranas „Pamario burė“ turi atskirą poilsio salę su nuostabia panorama į Kuršių mares, mišką.

  • Restoranas gali priimti iki 60asmenų. Dėl maitinimo priimami individualūs užsakymai renginiams, pokyliams. Galimybė užsisakyt atskirus pusryčius.
  • Nakvynė sodyboje iki 50 asmenų. Siūlome dviviečius, keturviečius, penkiaviečius kambarius, kurių kiekvienas turi atskirą dušą ir WC;
  • Renginių vedėjo paslaugos;
  • Konferencijų salės nuoma: multimedija (HDMI jungtis), kopijavimo, spausdinimo įranga, garso aparatūra, interneto ryšys, TV, kavos pertraukėlės, dalyvių registracija, informacinė renginio sklaida. Galima salės nuoma valandoms arba visai dienai, Renginiai gali būti fotografuojami skaitmeniniu fotoaparatu. Galimos kitos papildomos paslaugos pagal individualų klientų.

Mes siūlome Jums atskirą pirties pastatą, kuriame yra: grilis, mini virtuvėlė, pirtis, miegamos vietos, dušas, tualetas, šalimais tvenkinys, terasa su nuostabiu vaizdu į gamtą.

Maksimalus žmonių skaičius 15.

Siūlome išbandyti pažintines keliones laivu po pamario kraštą. Taip pat siūlome pramogines keliones kateriu, pasiplaukojimą slidėmis ar vandenlente.

Atsiliepimai

Komentuoti