Sodyba „Pasagynė“

Kaimo sodybos

Kaimo turizmo sodyba „Pasagynė“, apsupta žalumos ir šimtamečių medžių parko, yra pamėgta vieta švęsti prabangius pokylius ir jaukias šeimos ar įmonių šventes. Šiltas ir nuoširdus personalas, platus patiekalų pasirinkimas, jaukiai įrengti kambariai bei pirtis kuria išskirtinę nuotaiką ir jaukią atmosferą kiekvienai šventei. Pagrindinis “Pasagynės” pastatas-svečių namai-yra dviejų aukštų. Pirmame aukšte įrengtos dvi pokylių salės, 150 kv.m. ir 50 kv.m., kurios talpina apie 80 svečių. Antrame aukšte-penki kambariai, kuriuose gali apsistoti 20-30 žmonių. Šalia įrentas atskiras pastatas svečiams, kuriame taip pat gali apsistoti apie 30 žmonių. Svečiai gali įsikurti kambariuose su vaizdu į gražų gėlėmis apsodintą vidinį kiemelį ar išeiti į terasą ir pasigrožėti žaliuojančiu parku. Kambariuose įrengti tualeto ir vonios kambariai. Interjerą puošia antikvariniai baldai, natūralaus ąžuolo apdaila. Iš antrame aukšte esančios vasaros terasos atsiveria vaizdas į gražią sodybos teritoriją, kurioje vakarais malonu pasivaikščioti apšviestais takeliais. Dvejose automobilių stovėjimo aikštelėse telpa iki 20 automobilių.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Vaikų žaidimų aikštelė
Žvejyba
Pirtis
Baseinas
Konferencijų salė

Klasė (žvaigždutės)

4 žvaigždutės

Sezoniškumas

Vasarą

Paslaugos

Svečių namai “Pasagynė”, apsupti žalumos ir šimtamečių medžių parko, yra pamėgta vieta švęsti prabangius pokylius ir jaukias šeimos ar įmonių šventes. Šiltas ir nuoširdus personalas, platus patiekalų pasirinkimas, jaukiai įrengti kambariai bei pirtis kuria išskirtinę nuotaiką ir jaukią atmosferą kiekvienai šventei.

Pagrindinis “Pasagynės” pastatas-svečių namai-yra dviejų aukštų. Pirmame aukšte įrengtos dvi pokylių salės, 150 kv.m. ir 50 kv.m., kurios talpina apie 80 – 90 svečių. Antrame aukšte-penki kambariai, kuriuose gali apsistoti 20-30 žmonių.

Svečių namai „Pasagynė“ yra nuošalyje nuo miesto šurmulio ir ritmo, tad čia Jūs galėsite suderinti darbą ir gamtos ramybę. Mes padėsime jums organizuoti susitikimą su verslo partneriais, kolegomis, rengti mokymus ar seminarus. Pagal individualius klientų poreikius pritaikysime salės įrangą, išdėstymą ir tinkamą meniu.

Taip pat organizuosime:

  • kavos pertraukėles,
  • verslo pietus,
  • vakarienes.
  • Pagal kliento pageidavimą, kavą, arbatą, gėrimus, lengvus užkandžius galime pateikti posėdžių kambaryje.

Sveikatos stiprinimui, nuovargio šalinimui ir nuotaikai pakelti siūlome pasimėgauti pirties malonumais. Pirtyje įrengtas šildomas baseinas su hidromasažu bei masažinėmis srovėmis.

Priešpirtyje įrengta nedidelė jauki salė talpinanti 25-30 žmonių. Čia galite atšvęsti linksmus gimtadienius, įmonių vakarėlius ar tiesiog sušilti po žieminės žūklės. O lauke esančioje laužavietėje ant žarijų išsikepti kepsnių.

Atsiliepimai

Komentuoti