Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Sodyba „Pasagynė“

Kaimo sodybos

Kaimo turizmo sodyba „Pasagynė“, apsupta žalumos ir šimtamečių medžių parko, yra pamėgta vieta švęsti prabangius pokylius ir jaukias šeimos ar įmonių šventes.

Šiltas ir nuoširdus personalas, platus patiekalų pasirinkimas, jaukiai įrengti kambariai bei pirtis kuria išskirtinę nuotaiką ir jaukią atmosferą kiekvienai šventei.

Pagrindinis “Pasagynės” pastatas-svečių namai-yra dviejų aukštų. Pirmame aukšte įrengtos dvi pokylių salės, 150 kv.m. ir 50 kv.m., kurios talpina apie 80 svečių. Antrame aukšte-penki kambariai, kuriuose gali apsistoti 20-30 žmonių. Šalia įrentas atskiras pastatas svečiams, kuriame taip pat gali apsistoti apie 30 žmonių. Svečiai gali įsikurti kambariuose su vaizdu į gražų gėlėmis apsodintą vidinį kiemelį ar išeiti į terasą ir pasigrožėti žaliuojančiu parku. Kambariuose įrengti tualeto ir vonios kambariai. Interjerą puošia antikvariniai baldai, natūralaus ąžuolo apdaila. Iš antrame aukšte esančios vasaros terasos atsiveria vaizdas į gražią sodybos teritoriją, kurioje vakarais malonu pasivaikščioti apšviestais takeliais.

Dvejose automobilių stovėjimo aikštelėse telpa iki 20 automobilių.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Vaikų žaidimų aikštelė
Žvejyba
Pirtis
Baseinas
Konferencijų salė

Klasė (žvaigždutės)

4 žvaigždutės

Sezoniškumas

Vasarą

Atsiliepimai

Komentuoti