Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

„Gargždų pramogos“

Kitas apgyvendinimas

„Gargždų pramogos“ - tai aktyvaus laisvalaikio kompleksas, išsiskiriantis sportinių ir vandens pramogų pasiūla. Tai vieta, kur galėsite kokybiškai pailsėti, smagiai pasimankštinti ir turiningai praleisti laiką su šeima, draugais ar kolegomis. Čia jausis patogiai kiekvienas svečias, nes paslaugas pritaikėme ir specialių poreikių žmonėms, neįgaliesiems.  

Laisvalaikio komplekse atsiras ką veikti bet kokiu oru. Šiltomis dienomis galėsite išmėginti lauko pramogų infrastruktūrą: surengti  krepšinio turnyrą, paplūdimio tinklinį, pašokinėti ant batuto ar tiesiog šauniai paiškylauti gryname ore ir pasikepti šašlykų. Uždaroje kiemo teritorijoje komfortiškai jausitės patys ir galėsite saugiai stebėti savo mažąsias atžalas. 

Kaip reikiant apšilę kieme ar po sunkių dienos darbų jėgas atgausite vidinėje komplekso dalyje. Garinė pirtis ir sauna atgaivins kūną ir sielą, šildomas baseinas padės atsipalaiduoti, o stebukladarės masažuotojos rankos  pakylės į palaimos aukštumas(masažo paslauga sustabdyta). Na, o jei už lango spaudžia šaltukas ar tiesiog negana judrių lauko pramogų, pamankštinti raumenis galėsite sporto salėje.  

Laisvalaikio kompleksas "Gargždų pramogos" – tai ne tik puiki pramogų infrastruktūra, bet ir nepriekaištingas organizavimas. Jei norite surengti pramoginį ar oficialų renginį, bet neturite idėjų ar tiesiog nenorite kvaršinti galvos dėl organizacinių rūpesčių, pasikliaukite mūsų kolektyvu. Profesionalus ir atsakingas personalas viskuo pasirūpins pats. Surengsime Jums nepamirštamą gimtadienio ar vardadienio šventę, prabangų vestuvių pokylį, iškilmingą Jūsų įmonės jubiliejų, solidžią konferenciją, smagią Jūsų vaiko krikštynų ar gimtadienio šventę. Prireikus parūpinsime visas būtinas vaizdo bei garso priemones. Apnakvinti savo svečius ar romantiškai pratęsti vakarą galėsite antrajame aukšte įrengtuose poilsio kambariuose.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Vaikų žaidimų aikštelė
Pirtis
Baseinas
SPA

Paslaugos

Tai yra viešbučio tipo numeriai su visais patogumais, įrengti laisvalaikio komplekso antrajame aukšte. Kiekvienas numeris išsiskiria ypatingu jaukumu, savitu interjeru, meniška apdaila. Čia patogiai pailsėsite po aktyvios veiklos, atgausite ramybę ir privatumą, po renginio apsinakvosite drauge su svečiais ar atšvęsite intymią šventę su antrąja puse. 

Baseino ilgis - 11 metrų, plotis - 4 metrai, gylis - nuo 1 iki 1,40 metro. Baseino patalpos įrengtos pagal aukščiausius tarptautinius standartus. Šildomos grindys primena šiltą pietų paplūdimio smėliuką, o tobula vėdinimo bei kondicionavimo sistema padeda sukurti itin komfortišką mikroklimatą. Moderniausios vandens valymo technologijos - anglies filtras ir ultravioletiniai spinduliai – užtikrina išskirtinį vandens švarumą ir saugo nuo nemalonaus chloro kvapo.  

Jei netoleruojate aukštos temperatūros, bet norite mėgautis pirties malonumais, Jums tiks garinė arba turkiškojo tipo pirtis. Kitaip nei sauna, ji ne itin karšta (46°C),  bet drėgmės lygis čia siekia net iki 100 procentų. Toks klimatas skatina prakaitavimą, bet neišbalansuoja organizmo dėl kaitros. Garinės pirties mikroklimatas ypač palankus sergantiems kvėpavimo takų ligomis, bet apskritai naudingas visiems.

Šarko dušas – tai itin veiksminga terapinio vandens masažo rūšis. Specialaus įrenginio pagalba 2-3 atmosferų slėgio 35-36°C temperatūros vandens srove paeiliui masažuojamos visos kūno sritys, išskyrus galvą. Daugiau dėmesio skiriama toms, kuriose didesnė raumenų ir riebalų sankaupa, taip pat sąnariams. Procedūros gerina bendrą organizmo būklę, suaktyvina kraujotaką bei medžiagų apykaitą, stiprina imunitetą ir nervų sistemą, padeda atsikratyti celiulito bei antsvorio.  

Rusiška pirtis – garinės pirties atmaina. Tiesa, garų temperatūra čia aukštesnė nei turkiškoje ir siekia apie 80-90°C. Tokiame karštyje organizmas išskiria daug drėgmės. Tarkime, vidutinio svorio žmogus gali netekti net iki 400-500 ml vandens. Gausiai prakaituojant suaktyvėja metabolizmas, vyksta aktyvi detoksikacija. Rezultatas – geresnė savijauta, atlėgęs skausmas, didesnis žvalumas, dailesnė oda. Ką jau kalbėti apie malonius potyrius, atsipalaidavimą ir puikią emocinę būseną!        

Povandeninės srovės aktyviai masažuoja raumenis, o smulkūs vandens purslai švelniai glamonėja pavargusį kūną. Sūkurinė vonia padeda atgauti jėgas po fizinio krūvio, sušvelninti raumenų patempimo bei kitų traumų pasekmes. „Burbuliukų terapija“ ypač palankiai veikia psichiką: pašalina įtampą, subalansuoja emocinę būklę ir nuramina protą.

Atsiliepimai

Komentuoti