Turistinė stovykla „Misgiriai“

Stovyklavietės

Pastarųjų metų, pasaulinės pandemojos sukurti iššūkiai, visame turizmo sektoriuje paskatino kūrybiškumą ir atvėrė naujas galimybes būtent ne masiniam , o gamtiniam ir ekologiniam turizmui. Šiuo atžvilgiu Misgirių stovyklavietė yra gana atokioje, tačiau tam labai dėkingoje vietoje, apsupta miškų, vandes telkinio, aukštapelkės ir natūralių pievų. Čia gamta alsuoja ramybe ir atsiveria visu savo grožiu, kuri galima naudoti ne tik poilsiui bet ir gamtos terapijoms. Virš 20-ties hektarų teritorija  yra puikiai subalansuota visiems poilsiautojų lūkesčiams patenktinti. Virš 800 m ilgio vandens telkinio pakrantėje įrengta net 15 žvejybos sektorių.  Čia įsikurti galės tiek privatumą vertinantys poilsiautojai, tiek ir didesnės grupės stovyklautojų su palapinėmis.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Vaikų žaidimų aikštelė
Wi-Fi
Žvejyba
Pirtis

Paslaugos

Atvykstančius su kemperiais nakvynei priimame „Saulės rato“ parke, o planuojantiems apsistoti ilgesniam laikui siūlome iš anksto rezervuotis vietas stovyklavietėse su pavėsinėmis ir kita, iškyloms reikalinga infrastuktūra.

Šio sezono naujiena yra Pod nameliai skirti poilsiui vienišiams, poroms, senjorams, žvejams ar net 4 asmenų šeimai. Juose išnyksta riba tarp civilizacijos komforto ir gamtos harmonijos. Būtent to ko šiuo metu labiausiai pasiilgome. Namukuose yra sukomplektuota mini virtuvėlė su šaldytuvu ir indais, pagal poreikį patogiai tranformuojamas miegamasis, lauke įrengta grilio zona bei bendro naudojimo lauko virtuvė, prausykla, dušas ir WC. Papildomai galima užsisakyti sukūrinę vonia su masažais, kubilą, valtis, vandens dviratį,irklentes bei išbandyti sėkmę žvejyboje.

Poilsiautojų pamėgtas „Laumių namelis“ yra pastatytas iš šiaudų ryšulių ir tinkuotas moliu, todėl jame esamą mikroklimatą poilsiautojai vertina kaip  iškirtinai tobulą. „Laumių namelis“ talpina iki 10-ties žmonių. Jame yra visi patogumai: WIFI, virtuvė, 3 miegamieji kambariai, erdvi terasa, garinė pirtis, o 20-ties arų kieme yra įrengtos supynės, kepsninė su rūkykla, lieptas, maudykla, kubilas ir pėdučių masažui skirtas akmenų sodas.

Šeimų su mažais vaikais poreikiams pritaikytas „Šeimos namelis“ gali priimti iki 6 asmenų. Jame yra visi patogumai: WC, dušas, du miegamieji, svetainė su židiniu, virtuvė su visa įranga ir indais, lauko terasa, supynės, grilio zona, lieptas ir maudykla. Pamiškėje esantis namelis visada turi pavėsiuko ir paukščių giesmininkų kaiminystę.

Didesniems susibūrimamas, ar šeimos šventėms yra parengtas klojimas „Geležinis karpis“, kuriame yra erdvi 80 m2 salė, virtuvė, WC, dušas, 3 miegamieji kambariai su 21 lova. Lauke yra 60-ties arų erdvė kurioje yra pavėsinė su židiniu. Pastatas yra greta „Saulės rato“ parko kurio centre rasite aikštę su ritualine laužaviete bei suoliukais. Dvasinių praktikų mokytojai pamėgo Misgirių erdves ir čia rengia seminarus, stovyklas bei kasmetinį PREMA tantros ir muzikos festivalį, kuriame jau lankėsi nemažai svečių iš kitų šalių.

Visa „Misgirių stovyklavietės“ erdvė yra parengta ir pritaikoma dideliems renginiams, esamas 25 Kw elektros įvadas įrengtas gana plačiai ir pasiekia net atokiausias pavėsines, todėl užtikrina sklandų elektros tiekimą, o didelio laužo šviesa ir šiluma suburia jaukiam bendravimui. Čia jau buvo surengti įmonių bei organizacijų sąskrydžiai, sporto šventės, festivaliai, kūrybinės ir vaikų stovyklos, kasmet vyksta etnografinės šventės. Didžiųjų renginių rezervacijos priimamos tik iki kovo mėn. pagal kurias sudaromas poilsiavietės rezevacijų kalendorius pavieniams poilsiautojams ir jų grupėms.

Maitinimas organizuojamas tik didelėms lankytojų grupėms - yra sutartis su kavine. Maistas pristatomas.
O vietoje patiems galima naudotis šaldytuvu, virduliu, vyrykle, mikrobange krosnele, lauko grilinėm, rūkykla. 
Stovyklautojai maistą gali ruošti įrengtose laužavietėse.

Šių metų sezonui parengėme 4,5 km. pažintinį taką kuris supažindins su upelio slėnio raida ir jo bioįvairovę. Žengdami žaliuoju miško kilimu gėrėsitės nuostabiu jo pasauliu, gal net grybausite, užklysite į aukštapelkės valdas ir jau kito upelio slėnio pakraščiu pasieksite senovėje buvusią ir nunykusią sodybą su dar matomais molinių pastatų fragmentais bei vis dar augančiais vaismedžiais. Pamatysite kaip gamta užvaldo žmonių apleistas valdas, o jeigu ten apsilankysite liepos mėnesį tai dar ir trešnių bei aviečių derliumi pasimėgausite kuriuo dabar maitinasi paukščiai ir miško žvėrys. Iš anksto sutarus galima rezevuoti gidą.

Siūlome pasigrožėti dar viena edukacija, tai  pirmykščio - ekologinio ūkininkavimo pradininkų, Hailendų veislės galvijų kaimenės gyvenimu. „Flinstounų“ animaciniuose filmukuose matytos gauruotos karvės tik iš pirmo žvilgsnio atrodo grėsmingai. Iš tiesų tai jaukūs ir draugiški gyvūnai, be to nereiklūs gyvenimo sąlygoms. Mūsų kaiminystėje gyvena dar ir gražuolių Tauriųjų elnių kaimenė, tad tikrai bus į ką pasižiūrėti.

Kadangi Misgirių stovyklavietės veikla yra sezoninė svečius priimame nuo balandžio iki lapkričio mėn.  Siekiant užtikrinti skirtingus poilsiautojų lūkesčius rekomenduojema rezevacija pasirūpinti iš anksto. Didieji sezono renginiai visada būna uždari, tad jų rervacijas baigiame tvirtinti iki kovo mėn., vėliau laisvas dienas skiriame jaukiam ir ramiam poilsiui.Suderinus leidžiame kartu atsivežti naminius gyvūnus. Triukšmas po 23 val. ir fejerverkai yra netoleruojami.

Atsiliepimai

Komentuoti
  • AOh14GhLPGv49opcjmVWDe6LDnOMtgiHCZIFmKWCObbCEKk_s96-c
    Rimantas Micka
    2021-09-15

    Gera naujiena, jau nuo rugsėjo 1 d. Misgiriuose įrengta elektromobilių įkrovimo stotelė, tad kol Jūs poilsiausite, žvejosite ar grybausite jūsų automobilis taip pat atgaus jėgas ir saugiai parveš namo.