Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Saulės rato kempingas

Kempingai

Vis dažniau kyla noras pabėgti nuo miesto šurmulio į pirmykštės gamtos ir ramybės prieglobstį, kur galima pamiršti vis nesibaigiančius darbus bei namų rutiną?

Saulės rato kempingas yra gana atokioje, tačiau tam labai dėkingoje vietoje, apsupta miškų, vandes telkinio, aukštapelkės ir natūralių pievų. Čia gamta alsuoja ramybe ir atsiveria visu savo grožiu, kuri galima naudoti ne tik poilsiui bet ir gamtos terapijoms.

Virš 20-ties hektarų teritorija  yra puikiai subalansuota visiems poilsiautojų lūkesčiams patenktinti. Virš 800 m ilgio vandens telkinio pakrantėje įrengta net 15 žvejybos sektorių.  Čia įsikurti galės tiek privatumą vertinantys poilsiautojai, tiek ir didesnės grupės stovyklautojų su palapinėmis.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Žvejyba
Pirtis

Klasė (žvaigždutės)

3 žvaigždutės

Paslaugos

LAUMIŲ NAMELIS

Tai karkasinis, presuotu šiaudų konstrukcijos statinys tinkuotas moliu kuris pasižymi puikia temperatūros izoliacija. Kai lauke yra karšta jame mėgausitės vėsa, o vakarui vėstant malonia šiluma. Net esant gana vėsiam orui jame galima iškūrenti pirtį, o akmeninė siena dar keliom dienom jame spinduliuos šilumą. Namelis skirtas patogiam, iki 10 žmonių, poilsiui, pritaikytas šeimoms su mažais vaikais.

ŠEIMOS NAMELIS

Tai  6 asmenų poilsiui tinkams karavano tipo namelis, kuriame yra 3 kambariai (miegamasis su dvigule lova, miegamasis su dviem viengulėmis lovomis bei svetainė su į dvigulę lovą išskleidžiama sofa), virtuvė, dušas su karštu vandeniu ir WC. Erdvioje namuko terasoje yra lauko baldai, o greta jo supynės, lauko kepsninė ir tam namukui priklausantis paplūdimys su pavėsine, lieptu ir valtimi. Esant poreikiui ir suderinus su poilsiavietės šeimininkais, šalia galima pasistatyti palapines.

POD TIPO NAMELIAI

Įrengtas mini namelių kaimelis, kuris vadinasi namų deivės Numėjos vardu. Jame Jūs galėsite puikiai pailsėti pasirinkę vieną ar kelis namelius skirtus vienišiams, žvejams, poroms, senjorams ar iki 4 asmenų šeimai.

Numėjos kaimelio teritorija yra 1,6 ha, jame yra 5 namukai, bendro naudojimo lauko virtuvė, dušas, WC, erdvi pavėsinė su lauko baldais, du paplūdimiai, tinklinio aikštelė ir bendra laužavietė. Pageidaujantys gali užsisakyti kubilą, malkų laužavietei, išsinuomoti valtį, vandens dviratį ar irklentes. Žvejybai čia turime įrengę 5 sektorius.

Kaimelio namukai puikiai tiks pavieniems poilsiautojams nes atstumai tarp jų siekia virš 20 m. Taip pat jie tiks ir didesniam draugų būriui ar organizacijos stovyklai nes šalia galima įrengti palapinių miestelį bei naudotis visa jo infrastruktūra. Čia išnyksta ribos tarp civilizacijos patogumų ir gamtos harmonijos.

PAVĖSINĖS

Misgirių poilsiavietėje yra įrengtos trys pavėsinės su lauko baldais, kepsnine bei laužaviete. „Numėjos“ pavėsinė puikiai tiks žvejų kompanijai. Šalia jos yra įrengti net keturi sektoriai žvejojimu, tad meškerės tikrai nesusipins! „Kaukų“ pavėsinė patiks aktyvaus poilsio mėgėjams, kadangi greta jos yra vieta maudynėms, tinklinio bei futbolo aikštelės bei japoniška pirtis. Žvejams čia taip pat yra įrengti žvejybos sektoriai bei du apžvalgos bokšteliai medžiuose. Trečioji pavėsinė glaudžiasi prie didžiojo „Geležinio karpio“ namo. Joje rasite mūrinę krosnį, kurioje galėsite išsikepti savo laimikį ar atsivežtus produktus, bei šalia esančią krepšinio aikštelę ir supynes. Ši vieta puikia tiks atvykusiems stovyklauti su kemperiais.

PALAPINĖS

Viena įdomiausių mūsų siūlomų stovyklavimo vietų yra „Saulės rato“ parkas, kuriame aplink laužą susodintų medžių pavėsyje galime įkurdinti net kelių šimtų palapinių miestelį, kuris galės naudotis greta įrengtu vandentiekiu ir elektra, o vakare visi galės mėgautis nuo laužo sklindančia šiluma.

KEMPERIAI

Galite apsistoti individualiai pasirinktoje stovyklavietės vietoje arba kolektyviai prie klojimo „Geležinis karpis“, „Laumių namelio“, „Kaukų“ pavėsinės ar „Saulės rato“ parke. Visose vietose, išskyrus „Kaukų“ pavėsinę, galima prisijungti prie vandentiekio ir elektros bei sutvarkyti susikaupusias nuotekas. Misgirių apylinkės gausios lankytinų objektų, kurie yra gan greitai pasiekiami automobiliu, tad ši vieta puikiai tiks norintiems atrasti dar nematytas vakarų Lietuvos vietas.

Klojimo tipo pastate „Geležinis karpis“ įrengta pobūvių salė talpinanti 40 asmenų, virtuvė su visa reikalinga įranga, baru, WC bei dušu. Jūsų poilsiui yra 3 miegamieji kambariai kuriuose gali įsikurti 21 asmuo. Kieme yra įrengta pavėsinė su lauko židiniu – kepsnine ir baldais. Šalia taip pat rasite supynes bei krepšinio lanką. Namą juosia erdvi teritorija, kurią galite kūrybiškai išnaudoti organizuojant žaidimus, šokius, rengiant poilsio zonas ir kitą.  

Sodyba yra įsikūrusi uždaroje teritorijoje be artimos kaimynystės, tad išsinuomoję visą teritoriją galėsite linksmintis iki paryčių. Tai puikus pasirinkimas surengti šeimos šventėms ir giminių susitikimams, smagiai pabendrauti įmonės kolektyvui, rengti seminarus ir dvasines praktikas, apsistoti nakvynei keliautojų grupėms.

Maitinimas organizuojamas tik didelėms lankytojų grupėms - yra sutartis su kavine. Maistas pristatomas.

O vietoje patiems galima naudotis šaldytuvu, virduliu, vyrykle, mikrobange krosnele, lauko grilinėm, rūkykla. 

Stovyklautojai maistą gali ruošti įrengtose laužavietėse.

GARINĖ PIRTIS

Laumių namelyje yra įrengta garinė pirtis, kuri padės jums atsipalaiduoti, pagerinti sveikatą, ar tiesiog sušildyti kūną ir palepinti sielą. Mes puoselėjame lietuviškos pirties tradicijas ir ritualus. Pagal pageidavimą, organizuojame pirties mokymus, vanojimo praktikas bei vantų rišimo pamokas.

JAPONIŠKA PIRTIS OFURO

Tiems, kurie norėtų į gyvenimą įsileisti truputėlį egzotikos siūlome išbandyti japonišką pirtį, kuri iš esmės yra geležimi apkaustyta medinė statinė su nedideliais suoliukais viduje. Vanduo pirtyje yra įkaitimas iki 40-50ºC. Japonams pirtis yra savotiška susitikimų, kuri suburia žmones draugiškam pokalbiui. 

LAUKO VIRTUVĖ

Mūsų didžiausiems gurmanams siūlome išbandyti keletą skirtingų būdų kaip galite paruošti savo kątik sugautą žuvį. Kepsninė puikiai tiks mėgstantiems tradicinę lauko virtuvę. Dūmo kvapo mėgėjus kviečiame išsirūkyti savo laimikį. O gal patinka žuvienė? Išsivirkite ją dideliame špižiniame puode ir pavaišinkite visus! Na, o jei lietuviški orai visai paves, siūlome vakarienę pasigaminti mūrinėje krosnyje, įrengtoje vienoje iš mūsų pavėsinių. 

VANDENS PRAMOGOS

Misgirių tvenkinys nors ir nedidelis, tačiau savyje slepia kerintį grožį, kurį iš arti galite išvysti pasirinkę vieną iš mūsų siūlomų vandens transporto priemonių. Valtyje sutilpsite tryse (na gal dar šuo), irklente lyg pats ponas Dievas sliuogsite vandens paviršiumi, o tie kam patinka dirbti kojomis, o ne rankomis gali rinktis vandens dviratį. 

MIŠKO IR PIEVŲ GĖRYBIŲ RINKIMAS

Misgirių miškai ir pievos yra gausios grybų, uogų, gėlių bei vaistažolių. Dar nuo senų laikų, kai čia stūksojo kaimas, yra išlikusi trešnių giraitė, kuri kasmet maitina mūsų stovyklautojus saldžiausiom uogom. 

APŽVALGOS BOKŠTELIAI

Siūlome nepraleisti progos ir kviečiame stebėti gamtą tam įrengtuose apžvalgos bokšteliuose. Pasiimkite su savimi žiūronus ir iš arti pamatysite saulėje besišildančius karpius ir amūrus, medžiojančias lydekas ir ešerių būrius, pakrantėse bei pelkės salose perinčias antis ir gulbes giesmininkes, greta besiganančias stirnas ar praplaukiančius bebrus, o paukščių gausa neleis pasijusti vienišam. 

ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖS

Nuolat nenustygstantiems suaugusiems ir vaikams esame įrengę įvairiausių žaidimų aikštelių. Supynės, čiuožykla, futbolas, krepšinis, tinklinis, ar net šaudymas į taikinį, visi ras kaip aktyviai praleisti laiką Misgiriuose.

„SAULĖS RATO“ PARKAS

Prieš daugiau nei 10 metų Misgiriuose pasodinome „Saulės rato“ parką, kurio centre yra didžiulis aukuras, ant kurio sukrauname įspūdingą ritualinį laužą. Aikštelėje aplink jį yra įrengti suoliukai, o aplink aikštelę susodintos medžių grupės sudaro 7 apskritimus simbolizuodamos aplink saulę besisukančiu planetų orbitas. Nuo laužavietės aikštelės į pakraščius lenktais spinduliais pasodinti beržai ir eglės, kurie labai kontrastuoja savo spalvomis bet kuriuo metų laiku, tarsi nupiešdami didžiulę mandalą.

Atsiliepimai

Komentuoti
  • AOh14GhLPGv49opcjmVWDe6LDnOMtgiHCZIFmKWCObbCEKk_s96-c
    Rimantas Micka
    2021-09-15

    Gera naujiena, jau nuo rugsėjo 1 d. Misgiriuose įrengta elektromobilių įkrovimo stotelė, tad kol Jūs poilsiausite, žvejosite ar grybausite jūsų automobilis taip pat atgaus jėgas ir saugiai parveš namo.