Turistinė stovykla „Misgiriai“

Norinčius pabėgti nuo miesto šurmulio į pirmykštės gamtos ir ramybės prieglobstį, kur galima pamiršti vis nesibaigiančius darbus bei namų rutiną, maloniai kviečiame atvykti į gamtos apsuptyje esančią stovyklavietę Klaipėdos rajone, Misgirių kaime, apie tris kilometrus nuo Judrėnų mestelio (legendinio skrydžio per Atlantą lakūno, S. Dariaus gimtinės). 

Čia Jūsų paslaugoms virš 20 hektarų teritorija su 4 ha žuvingu tvenkiniu, raistu su gausia paukščių kolonija, natūraliomis pievomis, kur gausu vaistažolių ir žemuogių, miškas turtingas grybais ir riešutais, trešnių giraitė ir avietynai.

Aktyvaus poilsio mėgėjams siūlome žvejybą, valtis, paplūdimio tinklinio aikštelę, nuomojame lauko pavėsines ir palapines.

Prisiekusiems pirtininkams galime pasiūlyti, tradicinę garinę su vantomis bei egzotine OFURO - Japonišką pirtį (pas mus kubilu vadinama). 

Stovyklautojus su palapinėmis kviečiame nuo gegužės iki rugsėjo pabaigos. Stovyklautojų patogumui yra įrengtos trys lauko pavėsinės su baldais, šalia yra smėlio paplūdimiai.

Nameliams ant ratų, pageidaujant, galima pajungti elektrą ir vandenį.

Tvenkinyje pagautas žuvis čia pat galėsite išsikepti arba išsirūkyti.

Atskirai esančiame pirties namelyje yra salytė ir dengta terasa, o mansardoje poilsio kambariai 10 –ties žmonių nakvynei (nuo 100 eurų/para).

Mėgstančius fotografuoti tikrai pakerės nuostabi Žemaitijos gamta, tad gerų kadrų albumas garantuotas.

Bendraukime ir visas naujienas sužinosite pirmieji:  https://www.facebook.com/Misgiriai

Galime priimti dideles (iki tūkstančio) poilsiautoju grupes, moksleivių ir organizacijų stovyklas. Poilsiaviėtėje galima rengti seminarus, temines vakarones, koncertus, festivalius, šeimynines šventes, žvejų varžybas. Pageidaujantiems galima organizuoti pristatomą maitinimą. Vasaros stovyklose ar festivalių metu su palapinėmis gali įsikurti virš 1500 žmonių.

Geriau bent kartą čia apsilankyti nei dešimt kartų apie tai išgirsti.

Linkime turiningo ir pilno įspūdžių poilsio.

Patogumai

Žvejyba
Pirtis
Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Vaikų žaidimų aikštelė
Wi-Fi

Paslaugos

Apgyvendinimas

Aktyvaus poilsio mėgėjams siūlome žvejybą, valtis, irklentes, tinklinio aikštelę. Stovyklautojus su palapinėmis kviečiame nuo gegužės iki rugsėjo pabaigos. Lankytojų skaičius apsistoti su palapinėmis neribojamas.
Nameliams ant ratų pageidaujant pajungiame elektrą ir vandenį.
Pirties namelyje yra visi patogumai (WC, dušas, virtuvė), salytė, talpinanti 15 lankytojų, šalia erdvi terasa, o mansardoje - poilsio kambariai. Nakvynė namelyje pritaikyta apie 10 žmonių.
Nedidelis 6 vietų namelis su visais patogumais (WC, dušas, virtuvė).

Pobuvių salė

Nuo gegužės iki spalio mėn. šeimos šventėms ir įmonių seminarams rengti siūlome pobūvių salę. Klojime "Geležinis karpis" įrengta pobūvių salė talpinanti apie 40 žmonių (nuo 300 eurų/para). Šeimyninėms šventėms įrengta virtuvė, sanmazgai, dušas. Antrame aukšte įrengti trys poilsio kambariai (21 lova) trūkstant vietų rekomenduojame atsivežti arba galime išnuomoti palapines.

 

Maitinimas

Maitinimas organizuojamas tik didelėms lankytojų grupėms - yra sutartis su kavine. Maistas pristatomas.
O vietoje patiems galima naudotis šaldytuvu, virduliu, vyrykle, mikrobange krosnele, lauko grilinėm, rūkykla. 
Stovyklautojai maistą gali ruošti įrengtose laužavietėse.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!