Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Poilsio namai ir turstinė stovykla „Karklės kopos“

Poilsio namai

Poilsio namai „Karklės kopos“ įsikūrę ramiame Karklės pajūrio kaimelyje, už 600 metrų nuo Baltijos jūros paplūdimio. Čia veikia nemokamas belaidis internetas.

Numeriuose yra plokščiaekraniai televizoriai, šaldytuvai ir elektriniai virduliai. Vonios kambariuose rasite dušus bei rankšluosčius. 

Poilsio namuose „Karklės kopos“ siūloma naudotis kepsninėmis bei išsinuomoti dviračius. Automobilius galėsite pasistatyti nemokamoje aikštelėje.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Vaikų žaidimų aikštelė
TV
Wi-Fi
Šeimų numeriai

Paslaugos

Yra 7 kambariai, kuriuose yra viskas, ko reikia geram poilsiui.

Gali apsistoti iki 20 asmenų vienu metu. Jūsų patogumui kieme yra pavėsinė, šalia vaikų žaidimo aikštelė su supynėmis, smėlio dėže, vaikišku namuku. Pastate yra bendra virtuvė.

Taip pat yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Teritorija aptverta, apšviesta, naktį užrakinama. Svečių patogumui: virtuvė, 2 WC, 2 dušai, karštas ir šaltas vanduo. Aikštėje yra 5 elektros dežės, kiekvienoje 3 rozetės kemperiams ir 4 paprastos rozetės (pakanka 25 metrų prailgintojo, kad prisijungtumėte iš bet kurios stovyklavietės vietos). 2 vietos šaltam vandeniui prisijungti, vienas kanalizacijos prievadas. Stovyklavietės teritorija ribojasi su poilsio kambarių kompleksu „Karklės kopos“.

Kiekviename namelyje yra: dvigulė lova, vienvietė lovytė ir išsilankstantis foteliukas.

Namelis puikiai tinka šeimai su dviem vaikais.

Vasarnamių gyventojams - virtuvė, dušai ir WC yra bendri su kempingo gyventojais.

Atsiliepimai

Komentuoti