Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

„Karklės SOS vaikų poilsiavietė“

Stovyklavietės

Karklės SOS vaikų poilsiavietė įsikūrusi Karklėje, vos 350 m iki jūros. Visus metus siūlome  Jums  nedidelę, jaukią sodybą  prie jūros, norintiems ramiai pailsėti,  švęsti šventes, susitikimus, rengti seminarus, organizuoti vaikų stovyklas, sporto, sveikatingumo, kūrybiškumo ir aktyvavus laisvalaikio stovyklas ir kt. Nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio siūlome kempingo teritoriją, kurioje galime  apgyvendinti iki 100 asmenų.

Poilsiavietėje vasarą ilsisi visoje šalyje globos namuose ar sunkumus patiriančiose šeimose augantys vaikai, vaikai, turintys negalią. Jei norite pailsėti ir tuo pat metu prisidėti prie vaikams nemokamai teikiamos poilsiavietės išlaikymo, ją užsisakyti galite ir Jūs. 

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Vaikų žaidimų aikštelė

Sezoniškumas

Vasarą

Paslaugos

Sodyboje yra 18 miegamų vietų. Pirmame  aukšte yra svetainė su virtuve ir trys miegamieji, du triviečiai ir vienas dvivietis kambariai, WC ir dušas bendras trims kambariams. Antrame aukšte vakarinėje namo pusėje dar trys miegamieji, du keturviečiai ir vienas dvivietis kambariai su svetaine ir virtuve, WC ir dušas bendras trims kambariams. Virtuvėse yra nedidelė viryklė, virdulys ir  visi maisto gamybai reikalingi indai.

Galima nuomoti visą sodybą, po vieną kambarį atskirai arba kaip trijų kambarių apartamentus.

Nameliuose gali gyventi 4, 6, 8 asmenys, nameliai be patogumų. Svečių aptarnavimo name įrengti dušai, tualetai, virtuvė kurioje rasite virdulius, šaldytuvus, elektrinę viryklę, skalbykla kurioje yra skalbimo mašina ir džiovinimo spintos. Kiekvienam nameliui priklauso personalinis lauko baldų komplektas. Teritorijos centre įrengta bendram naudojimui didelė laužavietė.

Palapinės pastatytos ant medinio pagrindo. Palapinės labai šviesios ir jaukios, turi dengtą prieangį, du miegamuosius skyrius, viduje yra elektra. Miegamuosiuose yra čiužiniai, pagalvės, apklotas. Svečių aptarnavimo name įrengti dušai, tualetai, virtuvė kurioje rasite virdulius, šaldytuvus, elektrinę viryklę, skalbykla kurioje yra skalbimo mašina ir džiovinimo spintos. Teritorijos centre įrengta bendram naudojimui didelė laužavietė.

Atsiliepimai

Komentuoti