„Karklės SOS vaikų poilsiavietė“

Stovyklavietės

Karklė – visus užburia savo paprastumu, ramybe, pušynų ir pajūrio vaizdais. Šį gamtos kampelį pamėgo šeimos, žvejai ir visi vertinantys gamtos grožį ir gerą poilsį.

Karklė SOS vaikų poilsiavietėje vasarą ilsisi visoje šalyje globos namuose ar sunkumus patiriančiose šeimose augantys vaikai, vaikai, turintys negalią.

Poilsiavietė įsikūrusi Pajūrio regioniniame parke, Karklės etnografiniame kaime, vos 12 kilometrų nuo Klaipėdos. Visus metus siūloma nedidelė, jauki sodyba prie jūros, norintiems ramiai pailsėti, švęsti šventes, susitikimus, rengti seminarus, organizuoti vaikų stovyklas, sporto, sveikatingumo, kūrybiškumo ir arktyvaus laisvalaikio stovyklas ir kt. Nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio siūloma kempingo teritorija, kurioje galima apgyvendinti iki 100 asmenų.

Visada esate laukiami!

Jei norite pailsėti ir tuo pat metu prisidėti prie vaikams nemokamai teikiamos poilsiavietės išlaikymo, ją užsisakyti galite ir Jūs.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Vaikų žaidimų aikštelė

Sezoniškumas

Vasarą

Paslaugos

Sodyboje yra 18 miegamų vietų. Pirmame aukšte yra svetainė su virtuve ir trys miegamieji, du triviečiai ir vienas dvivietis kambariai, WC ir dušas bendras trims kambariams. Antrame aukšte vakarinėje namo pusėje dar trys miegamieji, du keturviečiai ir vienas dvivietis kambariai su svetaine ir virtuve, WC ir dušas bendras trims kambariams. Virtuvėse yra nedidelė viryklė, virdulys ir visi maisto gamybai reikalingi indai.

Galima nuomoti visą sodybą, po vieną kambarį atskirai arba kaip trijų kambarių apartamentus.

Kempingas įkurtas nedidelėje jaukioje teritorijoje, rekomenduojamas neišrankiems turistams. Siūlome Jums apsistoti mūsų mediniuose vasarnamiuose arba didelėse stacionariose palapinėse. Taip pat yra galimybė apsistoti su savo palapinėmis ar nedideliu kemperiu. Kempingo svečių apratnavimo pastate yra virtuvė, o šalia didelė pavėsinė, kurioje galite pasislėpti nuo kaitrios saulės arba šlapio lietaus. Iki jūros tik 150 metrų.

Kviečiame rengti vaikų stovyklas, sporto, sveikatingumo, kūrybiškumo ir aktyvaus laisvalaikio vasaros stovyklas.

NAMELIAI

Vasarnamiuose gali gyventi 4, 6, 8 asmenys, nameliai be patogumų. Svečių aptarnavimo name įrengti dušai, tualetai, virtuvė, kurioje rasite virdulius, šaldytuvus, elektrinę viryklę, skalbykla kurioje yra skalbimo mašina ir džiovinimo  spintos. Kiekvienam nameliui priklauso personalinis lauko baldų komplektas. Teritorijos centre įrengta bendram naudojimui didelė laužavietė.

STACIONARIOS PALAPINĖS

Palapinės pastatytos ant medinio pagrindo. Palapinės labai šviesios ir jaukios, turi dengtą prieangį, du miegamuosius skyrius, viduje yra elektra. Miegamuosiuose yra čiužiniai, pagalvės, apklotas.

Atsiliepimai

Komentuoti