Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Račkauskų sodyba ir turistinė stovykla

Kaimo sodybos

Vienoje seniausių mažosios  Lietuvos gyvenviečių,  Agluonėnuose,  vos už 25 km nuo Klaipėdos, ištisus metus nuomuojama unikali, savita ir gamtos apsupta Račkauskų kaimo turizmo sodyba.

Sodyba kviečia pasidžiaugti puikiomis pirtimis, kurios įrengtos taip, kad atitiktų geriausių pirtininkų lūkesčius. Kiekviena pirtis turi šildomą baseiną, erdvę salę ir židinį.

Jeigu ieškote kur galėtumėt pailsėti, atsipalaiduoti, rasti ramybę, ar linksmai praleisti laiką su šeima, draugais, kolegomis, tuomet ši sodyba skirta būtent jums. 

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Vaikų žaidimų aikštelė
Žvejyba
Maitinimas
Pirtis
Baseinas
Šeimų numeriai
Konferencijų salė

Klasė (žvaigždutės)

5 žvaigždutės

Paslaugos

Nameliuose įrengti dviviečiai ir keturviečiai kambariai laukia visų norinčių pabėgti nuo miesto šurmulio ir patogiai praleisti laiką gamtoje. 

Atokiau nuo pagrindinių sodybos pastatų įrengta erdvi poilsiavietė. Poilsiavietė pritaikyta nedidelėms žmonių grupėms poilsiui gamtoje, bei sąskrydžiams ar įvairioms šventėmis organizuoti. 

Jūsų poilsiui įrengta:

  • Pavėsinės
  • Šašlykinės
  • Sporto aikštynas
  • Lauko tualetai
  • Atskira automobilių stovėjimo aikštelė

Sodyba kviečia pasidžiaugti puikiomis pirtimis, kurios įrengtos taip, kad atitiktų geriausių pirtininkų lūkesčius. Kiekviena pirtis turi šildomą baseiną, erdvią salę ir židinį.

Pirtys sodyboje veikia jau 25 metus, bet su tikros lietuviškos pirties nauda ir malonumais susipažinome nesenai, tam reikalingas pirtininkas profesionalas, su jo pagalba teisingai atliekamos pirties procedūros: vanojimas, druskos inhaliacijos, odos šveitimas, vaistažolių panaudojimas. Klientui pageidaujant, už papildomą mokestį, organizuojame pirtininko atvykimą.

Taip pat turime ir mūsų krašte neatrastą, bet pasaulyje pamėgtą Indišką pirtį. Jos nauda žmogaus kūnui yra nesuskaičiuojama: atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką, mažina raumenų skausmą, valo toksinus, puikiai tinka ir tiems, kurie nori padailinti savo kūno formas.

Veikia dvi pirtys:

  • Rusiška pirtis su baseinu;
  • Lietuviškos ir garinės pirties kompleksas su baseinu.

Dažnai išgirstame klausimą, kodėl svetainė? Kodėl ne baras, kodėl ne restoranas? Svetainė - tai jaukus kampelis pabūti su šeima, artimaisiais, į kurį norisi grįžti kasdien.

Jauki aplinka, malonus aptarnavimas ir geriausi virtuvės šefai, sukuria nuostabių pojūčių visumą. Patiekalų bei gėrimų asortimentas parinktas taip, kad kiekvienas galėtų rasti savąjį skonį, o savaitgaliais virtuvės šefas nustebina naujais kulinariniais šedevrais.

Atsiliepimai

Komentuoti