Račkauskų sodyba

Vienoje seniausių mažosios Lietuvos gyvenviečių,  Agluonėnuose,  vos už 25 kilometrų nuo Klaipėdos, Priekulės kryptimi, ištisus metus nuomuojama unikali ir savita Račkauskų kaimo turizmo sodyba „Agluona“. Sodyba gali pasidžiaugti puikiomis pirtimis, kurių infrastruktūra atitinka geriausių pirtininkų lūkesčius, poilsiniais nameliais, kurie pritaikyti ilsėti bet kuriuo metų laiku, išpuoselėta poilsiaviete bei daugelio jau pamėgta Svetaine "Agluona".

Jeigu ieškote kur galėtumėte pailsėti ,atsipalaiduoti, rasti ramybę, ar nepamirštamai linksmai praleisti laiką su šeima, draugais, kolegomis, tuomet ši sodyba skirta būtent jums.

 

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Vaikų žaidimų aikštelė
Žvejyba
Maitinimas
Pirtis
Baseinas
Šeimų numeriai
Konferencijų salė

Sezoniškumas

Vasarą

Paslaugos

Apgyvendinimas

Geras sprendimas norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio. Dviviečiai - keturviečiai kambariai įrengti poilsiniuose nameliuose pritaikyti ir norintiems pailsėti su šeima.

Visuose kambariuose yra dušas, tualetas, mini virtuvėlė, TV, WiFi.

Pirtis

Vienas iš nepakartojamų šios sodybos privalumų – įvairios pirtys, kurių du kompleksai pastatyti taip, kad lankytojai galėtų ilsėtis netrukdydami vieni kitiems.

  • Garinės ir Lietuviškos pirties kompleksas. Garinė-turkiška, skirta drėgno garo mėgėjams. Kita pirtis klasikinė, su žadeito akmenimis, kuriuos itin vertina tikri pirties žinovai. Taip pat yra du baseinai ir dušai. Vienas baseinas šildomas su įrengta masažine srove, kitas mažesnis su upės vandeniu ir yra skirtas šalto vandens mėgėjams. O norintys tikros atgaivos po pirties gali pasimėgauti upelio teikiamais malonumais.
  • Kubilas ir Rusiška pirtis su šildomu baseinu. Po pirties galima atsigaivinti šalia tekančiame Agluonos upelyje.
Svetainė "Agluona"

Svetainė - tai jaukus kampelis pabūti su šeima, artimaisiais, į kurį norisi grįžti kasdien.

Jauki aplinka, malonus aptarnavimas ir geriausi virtuvės šefai, sukuria nuostabių pojūčių visumą. Patiekalų bei gėrimų asortimentas parinktas taip, kad kiekvienas galėtų rasti savąjį skonį, o savaitgaliais virtuvės šefas nustebina naujais kulinariniais šedevrais.

Poilsiavietė

Atokiau nuo pagrindinių sodybos pastatų įrengta erdvi poilsiavietė. Įrengtos pavėsinės, šalikinės, sporto aikštynas, lauko tualetai, atskira automobilių stovėjimo aikštelė.

Poilsiavietė pritaikyta sąskrydžiams bei įvairioms šventėmis organizuoti.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!