Viešbutis „Lijo“

Viešbučiai

Viešbutis „Lijo“ įsikūręs sename istoriniame mieste Gargždų mieste, netoli Klaipėdos ir autostrados. Viešbutis išsiskiria skandinavišku interjeru, natūraliomis medžiagomis bei jaukia ir stilinga atmosfera. Parko apsuptyje esančio viešbučio „Lijo“ interjerui praktiškumo ir jaukumo suteikia mediniai baldai ir ąžuolinės grindys. Įvairiose viešbučio vietose galite išvysti Lietuvos ir užsienio menininkų darbų. Meno kūrinių galerijos ekspozicija nuolat keičiama. Kambarius taip pat puošia meno darbai. Kiekviename numeryje yra nedidelė bibliotekėlė. Kai kurias knygas galima nusipirkti. Viešbutyje yra 100 žmonių talpinanti konferencijų salė, taip pat yra kavinė ir jaukus restoranas. Ten jūs galite pasimėgauti įvairiais gurmanų patiekalais ir gausiu vynų pasirinkimu. 
Mes kalbame jūsų kalba!
Numerių skaičius 12, vietų skaičius 30.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
TV
Maitinimas
Restoranas / kavinė
Pritaikyta neįgaliesiems
Konferencijų salė

Klasė (žvaigždutės)

3 žvaigždutės

Sezoniškumas

Visą sezoną

Paslaugos

Viešbutis "Lijo" išsiskiria stilingu subtilumu ir jaukia namų atmosfera.

Viešbutis įsikūręs senojoje Gargždų miesto dalyje, šimtamečio parko apsuptyje. Visame viešbutyje dominuoja skandinaviškas interjeras, kuriam būdingas santūrumas, lakoniškas lengvumas ir, žinoma, natūralios medžiagos.

Mediniai baldai, ąžuolinės grindys kuria natūralaus jaukumo įspūdį. Skandinaviška dvasia alsuojantis viešbučio interjeras išskirtinis – jis paprastas, bet kartu ir funkcionalus, estetiškas. Jam apibūdinti tiktų posakis: genialumas slypi paprastume.

"Lijo" viešbutis pritaikytas ir fizinę negalią turintiems žmonėms.

LIJO restorane/kavinėje per didžiulius langus puikiai matosi nuostabus parkas, šalia įrengta vasaros terasa,kurioje besigardžiuodami  mūsų patiekalais galėsite pasinerti į spalvingą skonių pasaulį .

LIJO baras – tai legendinės Gargždų kavinės „Astorija“ įpėdinis, paveldėjęs visas geriausias senojo baro tradicijas, taip pat ir meniu.

Ne paskutinę vietą šio baro filosofijoje užima futbolas ir meilė Gargždų „Bangos“ komandai.

Taip pat kavinėje- restorane veikia knygų bibliotekėlė, kurią vis atnaujina mūsų draugai "Print-It"

Darbo laikas: 8.00-24.00

LIJO kviečia organizuoti įmonės susitikimus, seminarus, prezentacijas, paskaitas,  konferencijas, darbo vizitus, komandiruotes, posėdžius.

Konferencijų salė aprūpinta šia technika:

· Dokumentų ir skaidrių  projektorius;

· Bevielis internetas;

· Kanceliariniai rinkiniai ir rašymo priemonės;

· Profesionali  garso sistema;

· Rašymo lentos;

Dalyviams ir organizatoriams teikiamos dokumentų spausdinimo, kopijavimo, fakso siuntimo/gavimo paslaugos. 

Svarbus privalumas konferencijų dalyviams – galimybė naudotis visomis viešbučio- restorano teikiamomis paslaugomis- kiekvieno skoniui pritaikyta restorano-kavinės virtuve, jaukiais kambariais su mini bibliotekomis, puoštais meninkų darbais, vaizdu į senajį parką, bei kitomis laisvalaikio pramogomis.

Galime pasiūlyti verslo pietus privačioje aplinkoje.  

Išsamesnė informacija teikiama telefonu arba elektroniniu paštu.

Atsiliepimai

Komentuoti