Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Sodyba „Akmenynė“

Kaimo sodybos

Kaimo turizmo sodyba „Akmenynė“, įsikūrusi Gedminų kaime, 10 km atstumu nuo Klaipėdos, sodyba iš trijų pusių apsupta Šernų miško.

Sodybos teritorija 6h, vienu metu gali būti 200 ir daugiau žmonių. Sodybos teritorijoje yra 0,6 ha tvenkinys, kuriame galima paplaukioti vandens dviračiu.

Sodybos teritorijoje prie Minijos upės įrengta poilsio vieta skirta norintiems turėti atskirą erdvę, yra galimybė pasistatyti palapines nakčiai, yra laužavietė, tinklinio aikštelė, krepšinio lenta. Patogus nusileidimas prie upės, galima apsistoti plaukiantiems baidarėmis Minijos upe.

Sodybos šeimininkai kviečia pasinaudoti šiuolaikiškai įrengto pirties kompleksu, kuriame yra –tradicinė pirtis (galima naudoti vantas), mėgstantiem žemesnes temperatūras - garinė (turkiška) pirtis šalia pirčių poilsio zona su šildomu akmeniniu suolu, pirties terasoje jus maloniai džiugins 8-vietis kubilas-džiakuzė.

Pirties salėje talpinančioje iki 30 žmonų galima paminėti gimtadienius, krikštynas, ar kitas įsimintinas progas. Pirtyje įrengti 3 poilsio kambariai.

Sodyboje yra poilsiautojų namelis pastatytas XIX amžiuje,Jame yra du atskiri kambariai (1 dvivietis kambarys, 1 keturvietis ) ir vienas pereinamas kambarys .Name yra tualetas ,dušas , elektrinė viryklė, mikrobangų krosnelė, reikalingi indai. Prie namo yra terasa.

Sodyboje dienos poilsiui yra įvairaus dydžio pavėsinės su šašlykinėmis. Sodybos svečiai gali naudotis krepšinio, paplūdimio tinklinio, futbolo, aikštelėmis gerai pailsėti ir praleisti laiką gamtos apsuptyje. Sodyboje įrengta dažasvydžio aikštelė

Sodybos teritorija yra tinkama vieta organizuoti sąskrydžius, sportinius renginius, susitikimus.

Palei sodybą driekiasi nacionalinė dviračių trasa.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Vaikų žaidimų aikštelė
Žvejyba
SPA

Klasė (žvaigždutės)

3 žvaigždutės

Sezoniškumas

Visą sezoną

Atsiliepimai

Komentuoti
  • De
    Deodatas
    2018-03-30

    10/10 vertinimas būtų, tikrai rasite kaip šauniai praleisti laiką.