Sodyba „Strykis“

Kaimo sodybos

Sodyba „Strykis“ yra įsikūrusi dar ne visų atrastame rojaus kampelyje, Kuršių marių pakrantėje, Klaipėdos rajone. Iš sodybos galima džiaugtis įstabia pamario gamta, žavėtis nuostabiu Kuršių nerijos kopų vaizdu bei Juodkrantėspakrante. Ypač nuostabus vaizdas atsiveria nuo sodybos stogo panoraminės aikštelės. Sodyba įrengta tarp keleto vandens telkinių – prie pat sodybos Karaliaus Vilhelmo kanalo ir Drevernos upės sankirtos, o vos už kilometro yra Kuršių marios. Taip pat netoliese yra įsikūręs Drevernos miestelis, kuriame 2009 metais buvo įrengta moderni prieplauka jachtoms ir kitoms vandens turizmo priemonėms.

Mūsų sodyboje kviečiame Jus sutikti visas savo šventes - vestuves, krikštynas, gimtadienius, giminių/draugų susitikimus, įmonių/organizacijų vakarėlius  ar bet kurią kitą Jūsų šventę. Sodyba yra tinkama ir mažiems šeimos susitikimams ar jaukiems pasisėdėjimams pirtyje, ir dideliems įmonių sąskrydžiams bei šventėms (galime surengti šventę net iki 3000 svečių). Sodyba taip pat gali paruošti maistą bei pasirūpinti programa ar garso ir apšvietimo aparatūra Jūsų šventei. Taip pat sodyboje vasaros sezonu dirba kavinė.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Vaikų žaidimų aikštelė
Maitinimas
Pirtis
Restoranas / kavinė
Baseinas

Sezoniškumas

Vasarą

Paslaugos

 • Kelionė į Ventės rago švyturį bei ornitologinę stotį (https://www.vros.lt/);
 • Kelionė laivu Kuršių mariomis į Juodkrantę ar bet kurį kitą pamario miestą;
 • Įsimintinas jodinėjimas Drevernos žirgyne;
 • Smagus pasiplaukiojimas baidarėmis;
 • Jėgos aitvarų (Kaitų) sportas Svencelės bazėje (https://kitespot.lt/);
 • Aktyvus krepšinis, futbolas arba tinklinis sodybos teritorijoje  įrengtose aikštelėse;
 • Daugybė kitų individualiai siūlomų pramogų, kurias galime Jums suorganizuoti:
  • Atrakcionai – batutai, karpių gaudymas, karučiai, tinklinis su paklodėmis ir kt.;
  • Tarpukario karininkų atrakcija;
  • Tarpininkavimas užsakant įvairius muzikos atlikėjus.

Lauko pobūvių salė – 200 kv.m. lauko palapinė tinkama iki 150 žmonių šventei. Ši salė tinkamas švęsti šventes ir šaltuoju metų laiku (gali būti šildoma lauko šildytuvais). Patalpoje yra įrengta pakyla su reikiama garso ir apšvietimo aparatūra bei baras.

Konferencijų/pokylių salės – 70 kv.m. ir 120 kv.m. salės su įrengtais barais. Didžioji salė sujungta 120 kv.m. panoramine stogo aikštele. Šiose konferencijų salėse įrengta moderni garso ir vaizdo įranga, multimedija.

Rūsys – 80 kv.m. jauki aplinka Jūsų šventei.

Pirtis – 12 vietų pirtis su 40 svečių talpinančiu priepirčiu, kuriame yra įrengtas šildomas baseinas.

Mažieji Apartamentai  - sodyboje yra įrengti 6 keturviečiai kambariai bei 6 keturviečiai nameliai su atskirais tualetais bei dušais (galimos ir didesnės nakvynės patalpos).

Didieji Apartamentai - Sodyboje atsidarė papildomi apartamentai jūsų šventei, kurioje galima sutalpinti 48 miegamasias vietas. 

Stalai, suolai, kėdės, staltiesės, indai, taurės bei kt.

Sodyba Strykis, kartu su kavinėmis Klaipėdos senamiestis aptarnauja furšetus, banketus, gimtadienius bei visas kitas šventes. Įmonė profesionaliai aptarnauja savo klientus jau daugiau nei 15m. visoje Lietuvoje. 

Su labiausiais patyrusiais specialistai jūsų šventei galima suorganizuoti visą šventinę programą.

 

2018 metais įrengtas kempingas. Atvesta elektra. Galima palikti sezonui.

Sodyboje organizuojamos aktyvios įvairių sporto šakų stovyklos, kurias organizuoja  „Aktyvus stovyklavimas“, daugiau apie jas rasite čia:

Burlenčių stovykla vaikams ir jaunimui

Ekstremali stovykla vaikams ir jaunimui – burlentės, vandenlentės, jodinėjimas žirgais.

Vėjagalvių stovykla - jėgos aitvarai ir burlentės.

Atsiliepimai

Komentuoti