Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Smėlynas Klaipėda House

Apartamentų kompleksai

Jaukiame Klaipėdos priemiestyje – Slengiuose – gyvenamųjų namų kvartale nuomojami dveji prabangūs apartamentai išrankiems poilsiautojams. Peržengę „SMĖLYNAS Klaipėda Lake House“ slenkstį, pasinersite į jaukios elegancijos oazę. Per apartamentų langus ir balkonus atsiveria nuostabi Slengių karjero panorama – liūliuojantis vanduo ir nendrių šnarėjimas bematant apgaubs palaiminga gaiva ir ramybe. Apartamentai pirmame aukšte turi tiesioginį priėjimą prie vandens: gėrėtis saulėlydžiais galėsite sumerkę kojas į vandenį, o kavą rytais terasoje gerti po smagaus rytinio pasiplaukiojimo.

Iki Baltijos jūros vos 7 kilometrai. Puikus susisiekimas su Klaipėda, Neringa ir Palanga. Keliauti galite tiek dviračiais, tiek viešuoju transportu.

Apartamentuose atsižvelgiama į visų svečių poreikius, esame draugiški bei atidūs šeimoms su įvairaus amžiaus vaikais. Apartamentai yra pilnai pritaikyti visiems mažųjų poreikiams: esant pageidavimui, šeimininkai pasirūpins lovele ir maitinimo kėdute, o nepriekaištingai įrengtoje virtuvėje mamos ras viską, ko reikėtų gausiems šeimos pietums paruošti.

Laukiame Jūsų ir tikimės, jog „SMĖLYNO“ namų prieglobstyje Jūs atrasite poilsį kūnui ir sielai.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
TV
Wi-Fi
Šeimų numeriai

Atsiliepimai

Komentuoti