Sveikatos takai

Sveikatos takų sistemą sudaro trys žiediniai takai: raudonasis Karklė“ 4 km, geltonasis Olando Kepurė“ 3,5 km ir mėlynasis  Kalotė“ 4,5 km. Bendras sveikatos takų ilgis yra 12 km.

Pradėti vaikščioti Sveikatos takais galima bet kurioje jums patogioje ir patikusioje vietoje. Visi trys takai yra žiediniai – tad pasivaikščioję grįšite į tą vietą, nuo kurios pradėjote eiti. Galima pasirinkti vieną iš takų arba eiti visus 12 kilometrų visais takais, kurie yra paženklinti atitinkamomis spalvomis.

Pradėjus eiti nuo Pajūrio regininio parko direkcijos aikštelės nepasiklysti padeda rodyklės, o lentelėse randama informacija apie nueitą atstumą bei vaizdingi palyginimai, kiek kalorijų sudeginama nueinant atitinkamą atstumą. Tam panaudoti populiarūs maisto produktai ir patiekalai, todėl priverčia susimąstyti apie sveikesnę mitybą ir fizinį aktyvumą.

Einant Sveikatos takais ne tik pabūnama gryname ore, atsipalaiduojama, pasigrožima unikalia augmenija, bet pakeliui aplankomos ir Pajūrio regioninio parko lankytinos vietos:

Sveikatos takai tinkami vaikščioti ir šiaurietiškomis lazdomis.

Kadangi Karklė turi unikalių gamtos išteklių (jūra, pušynai), kurie siejami su sveikatingumu, įvairaus tipo apgyvendinimo įstaigos siūlo su sveikatos turizmu susijusias paslaugas (terapijas, SPA procedūras, pirtis).

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!