Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

„National Golf Resort“

Pramogos

„National Golf Resort“ yra pirmasis golfo kurortas Vakarų Lietuvoje. Įsikūręs itin geografiškai palankioje vietoje – vos 4 km nuo Klaipėdos ir apie 20 minučių kelio nuo Palangos oro uosto.

Golfas yra žaidimas puikiai tinkantis poilsiui ir verslui vienu metu. Jis suteikia galimybę atrasti ar pamatyti tikrasias vertybes – sveiką gyvenimo būdą, bendravimą su šeima, kolegomis, draugais, galimybę mėgautis gamta. „National Golf Resort“ siekia plėsti golfo kultūrą Lietuvoje bei skatinti golfo turizmą.

Paslaugos

Vaizdingame Danės upės slėnyje yra įrengtas pasaulinius standartus atitinkantis klasikinis 18 duobučių 72 par golfo aikštynas su treniruočių aikštele ir 3 duobučių trumpojo žaidimo lauku. Golfo žaidėjai liks sužavėti kraštovaizdžio įvairove – aikštyną skiria Danės upė, tarp žaidimo takų gausu ežerėlių, smiltingų, pajūrio žemumoms būdingų vietovių, o taip pat vešliai žaliuojančių žolynų. 18 – ojo žaidimo tako ridenimo aikštelė suformuota Lietuvos žemėlapio formos sala, kuri tapo National Golf Resort skiriamuoju ženklu. Be to, ypatingą įspūdį sukurs nuo klubo namo skardžio besileidžiantis krioklys, puikiai matomas iš 9 ir 18 žaidimo takų. Dėl 30 metrų ribose svyruojančio reljefinio lauko išsidėstymo kiekviena žaidimo aikštelė pateiks vis naujų iššūkių ir suteiks neišdildomų įspūdžių.

Golfo aikštyno planas

Tolstant nuo upės per golfo laukų slėnį, ant kalvos šlaito stovi klubo namas, kuriame yra įrengta golfo prekių parduotuvė, restoranas su terasa, atsiveriančia į aikštyną, narių kambarys, konferencijų salė. Netoliese klubo namo svečių viešnagėms įrengta jauki vila, kuri vilioja savo kerinčiais golfo aikštyno vaizdais atsiveriančiais iš terasos.

Atsiliepimai

Komentuoti