Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Aktyvaus laisvalaikio kompleksas „Gargždų pramogos“

Stovyklos

„Gargždų pramogos“ - tai aktyvaus laisvalaikio kompleksas, išsiskiriantis sportinių ir vandens pramogų pasiūla. Tai vieta, kur galėsite kokybiškai pailsėti, smagiai pasimankštinti ir turiningai praleisti laiką su šeima, draugais ar kolegomis. Čia jausis patogiai kiekvienas svečias, nes paslaugas pritaikėme ir specialių poreikių žmonėms, neįgaliesiems.  

Laisvalaikio komplekse atsiras ką veikti bet kokiu oru. Šiltomis dienomis galėsite išmėginti lauko pramogų infrastruktūrą: surengti  krepšinio turnyrą, paplūdimio tinklinį, pašokinėti ant batuto ar tiesiog šauniai paiškylauti gryname ore ir pasikepti šašlykų. Uždaroje kiemo teritorijoje komfortiškai jausitės patys ir galėsite saugiai stebėti savo mažąsias atžalas. 

Kaip reikiant apšilę kieme ar po sunkių dienos darbų jėgas atgausite vidinėje komplekso dalyje. Garinė pirtis ir sauna atgaivins kūną ir sielą, šildomas baseinas padės atsipalaiduoti, o stebukladarės masažuotojos rankos  pakylės į palaimos aukštumas(masažo paslauga sustabdyta). Na, o jei už lango spaudžia šaltukas ar tiesiog negana judrių lauko pramogų, pamankštinti raumenis galėsite sporto salėje.  

Atsiliepimai

Komentuoti