Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Babilono sodai

Pramogos

Klaipėdos rajone duris atvėrė analogų visoje Lietuvoje neturintis miniatiūrų parkas „Babilono sodai“.

BABILONO SODAI - parkas jungiantis nuostabius augalus ir miniatiūrinius architektūrinius pasaulio stebuklus. 

Paryžiaus Eifelio bokštas, Berlyno Brandenburgo vartai, Romos Koliziejus - tai tik maža dalis žymiausių pasaulio objektų, kuriuos pamatysite šiame parke.

Iš viso parke pastatytos 22 žymiausių pasaulio objektų miniatiūros iš 16 šalių. 

Atsiliepimai

Komentuoti
 • La
  Laima
  2023-09-25

  Gražus sodas, daug darbo ir meilės įdėta, sėkmės kūrėjams

 • Si
  Simona
  2023-06-18

  Iki Madurodamo Olandijoje toli, tik kainos panašios.

 • Zo
  Zolele
  2023-04-29

  Vien pamačius kaina,apsisukom.

 • Ži
  Živilė
  2022-09-25

  Sodas tikrai labai gražus, smagu pasivaikščioti ir vaikam pramogų yra, tačiau labai negerai jog šalia šio sodo yra bičių aviliai, dėl kurių bitės puola žmones, buvom su vaikais ir laimei neįgėlė, ir matėm kaip kitus lankytojus puolė. Todėl arba tuos avilius turėtų išgabenti, arba galėtų įdėti įspėjamuosius ženklus.

 • Li
  Lidija
  2022-08-31

  Mūsų šeimai labai patiko. Gražiai sutvarkyti gėlynai .super praleistas laikas...

 • An
  Andrius
  2022-08-20

  Man nepatiko, plius neverta tu pinigu kiek kainuoja bilietas nieko ispudingo tik labai gerai is afisuotos nuotraukos

 • Ed
  Eddie
  2022-08-19

  "kūrėjai" turėtų lankytojams sumokėt, o ne atvirkščiai. parodija

 • Ju
  Jurgita
  2022-08-12

  Nepaprastai graži vieta! Gėlių kompozicijos kerinčios, statiniai taip pat labai dailūs! Bent vieną kartą tikrai verta apsilankyti!

 • Al
  Almantas
  2022-08-02

  Darbo laikas. Koks, kada, nuo kada iki kada dirbat?

 • In
  Inga
  2022-08-01

  Labai gražu. Žmonės savo rankomis sukūrė, tai jų menas. Fantastiškos gėlių kompozicijos, miniatiūros gražiai atrodo. Kiekvienu modeliu galima pasidžiaugti. Jei norima, aišku. Perskaičiau atsiliepimus, kuriems nepatiko... baisu, kiek žmonės nesugeba pasidžiaugti - per mažos miniatiūros, be meilės, vaikas krito, prasikirto, nėra tualetų, aikštelėje betvarkė... NESĄMONĖ IR NETIESA... miniatiūrų dydis - autoriaus reikalas, be meilės sukurta - tai jūs be meilės važiuojate žiūrėt, geriau sudėkite namie. O vaikus, tėvai, prižiūrėkite patys, nevaikščiokit užverstom galvom ir nereikia galvot, kad jūsų vaiku rūpinsis kažkas - drausminkit, auklėkit. Parašyta nelipti ant žolės, tai spėkit..., visad atsiras banda avių, kuri lips. Tualetai yra, net mini kavinė lauke ir ledų galima nusipirkti ir ant suoliukų, sūpuoklių pasėdėti. Aikštelė didelė, jei žmogus nesugeba suvokti, kad atvykus reikia mašinas eilėm statyti, tai niekas nepadės. Sumanytojai ir autoriai šaunuoliai, sukūrė grožį. Nors turbūt ne kiekvienam suprasti. Gaila, kad žmonės nesugeba pasidžiaugti tokiais gražiais dalykais. Tai spalvų meditacija... tiems, kam duota suprasti. Kai esi pozityvus, moki džiaugtis kiekviena diena ir su gera nuotaika, tada ir grožį pamatysi visur. Laaaabai patiko. Super vieta.