Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Vyninė „MEMEL wine“

Klasterio pasiūlymai

Šis tradicinis vynas, pavadintas Memelio miesto vardu, yra gaminamas pagal seną receptą, paveldėtą iš senelių. Sakoma, kad šis receptas buvo perduotas iš kartos į kartą ir jo kilmė siekia net kryžiuočių laikus. Daugelį metų kaupta vyno gamybos patirtis ir aistra vyndarystei leido sukurti unikalų vyną, garsėjantį savo puikiu skoniu ir aromatu.

„MEMEL Wine“ nedidelė „boutique“ stiliaus vyninė, kur daromas išskirtinės kokybės, rankų darbo vynas mažais kiekiais. Galime pasidžiaugti aukščiausiais apdovanojimais, o mūsų svarainių vynas yra pripažintas geriausiu lietuvišku vynu du metai iš eilės. Turime išskirtinę degustacijų salę savo vyninėje, kur organizuojame degustacijas pavieniams klientams ir turistų grupėms. Mūsų vyninė yra įsikūrusi tarp Priekulės ir Drevernos, nuostabios gamtos apsuptyje.

Paslaugos

Vyno degustacija “MEMEL Wine” vyninėje:

  • Pažintis su vyndariu ir jo šeimos istorija.
  • Pažintinė ekskursija po vyninę.
  • Visų „MEMEL Wine“ vynų degustacija.
  • Vyno istorijos ir diskusijos nacionalinės vyndarystės tema.
  • Naminių brandintų sūrių derinimas prie vyno.
  • Trukmė, nuo 1 iki 3 valandų.
  • Priimame iki 50 svečių.
  • Būtina išankstinė registracija.
  • Degustacijas vedame lietuvių, anglų kalba.

Atvykę į vyninę susipažinsite su vyndariu ir jo šeimos istorija. Vynas, pavadintas Memelio miesto vardu, yra gaminamas pagal seną receptą, paveldėtą iš senelių. Sakoma, kad šis receptas buvo perduodamas iš kartos į kartą ir jo kilmė siekia net kryžiuočių laikus. Daugelį metų kaupta vyno gamybos patirtis ir aistra vyndarystei leido sukurti unikalų vyną, garsėjantį savo puikiu skoniu ir aromatu. Vyndarys turi tautinio paveldo sertifikatą.

Pažintinės ekskursijos metu turėsite išskirtinę galimybę apžiūrėti vyninę ir susipažinti su vyno gamyba iš arčiau.

Degustacijai bus pateikti visi vyninėje gaminami vynai ir jų deriniai su naminiu brandintu sūriu. Galėsite paragauti ir išsirinkti savo mėgstamiausią. Po degustacijos turėsite galimybę įsigyti labiausiai patikusio vyno ir suvenyrų.

Degustacijos metu bus pasakojamos vyno istorijos ir diskutuojama nacionalinės vyndarystės tema.

Vyno degustacijos trukmė nuo 1 iki 3 valandų. Priimame iki 50 svečių. Būtina išankstinė registracija. Degustacijas vedame lietuvių, anglų kalba.

Galimas išskirtinių privačių vyno degustacijų organizavimas jūsų pasirinktu laiku, pasirinktoje vietoje.

Atsiliepimai

Komentuoti