Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Mini Golfo takeliai

Pramogos

Golfo takeliai – išskirtinis pasirinkimas ieškantiems naujų galimybių turiningam laisvalaikiui.

Golfo takeliai yra ne tik žaidimas, bet ir išskirtinė laisvalaikio praleidimo priemonė, skatinanti bendravimą, padedanti atpalaiduoti mintis ir turiningai praleisti laisvalaikį tiek darbe, tiek įvairių asmeninių ar verslo švenčių bei renginių metu.

Golfo takelį galima naudoti tiek lauke, tiek ir patalpose, tad nesvarbu kur ir nesvarbu koks oras – jis visada pasiruošęs Jums suteikti gerą emociją.

Golfo takeliai yra sudaryti iš atskirų modulių, todėl jie gali būti įrengiami bet kurioje Jūsų pasirinktoje vietoje. Golfo takeliais  galima žaisti vieniems, su šeima arba su draugais ar kolegomis. Žaidimo golfo takeliais esmė – per kuo mažiau mušimų įridenti golfo kamuoliuką į duobutę. Žaisdami golfo takeliais su kolegomis ar šeimos nariais, rungiatės tarpusavyje ir tai suteikia azarto jausmą.

Jau išbandyta! Šis žaidimas yra ypač tinkamas biurų darbuotojams, kurie nori kitokio laisvalaikio kavos pertraukėlių metu, kuris padėtų  atpalaiduoti mintis ir sukoncentruoti jas tikslų įgyvendinimui.

Yra moksliškai įrodyta, kad golfo žaidimas padeda ne tik mažinti stresą, nerimą, depresyvią nuotaiką, vysto jūsų koordinacijos įgūdžius, tačiau ugdo ir kitas labai svarbias kiekvienam žmogui savybes, tokias kaip dėmesio sutelkimas.

Tikime, kad golfo takeliai Jums suteiks ne tik geras emocijas, padės formuoti darbuotojų komandinį darbą, paįvairins kasdienes kavos pertraukėles ar net taps išskirtiniu Jūsų verslo, renginio ar namų įvaizdžio akcentu.

Jau išbandyta! Tai puiki alternatyva tiek įmonių vadoms, tiek ir kitiems įmonių atstovams  organizuoti verslo susitikimus prie golfo takelio! Šis žaidimas suteikia išskirtinį įvaizdį ir kuria bendravimą palengvinančią atmosferą.

Golfo takeliai tai ne tik žaidimas – tai naujas gyvenimo būdas.

 

Kilus klausimams skambinkite.
 
 
Golfo takelių kūrėjas
Tomas Žemgulys
info@golfotakeliai.lt
+37067086500
www.golfotakeliai.lt
 

Atsiliepimai

Komentuoti