Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Dinozaurų parkas DINO.LT

Pramogos

Kontaktai

Vos už 7 kilometrų nuo Klaipėdos Jūs atsiduriate unikalioje vietoje - „Dinozaurų parke DINO.LT“. Vaizdingoje teritorijoje, gamtos apsuptyje įsikūrusiame parke gyvena daugiau nei 52 natūralaus dydžio, šnypščiančių, vandeniu besispjaudančių bei riaumojančių dinozaurų. Pamatykite prieš 65 mln. metų išnykusius dinozaurus čia pat, Radailiuose, Klaipėdos rajone.

Dinozaurų parke moksleiviams, darželinukams ir vaikų kolektyvams organizuojami edukaciniai užsiėmimai. Parke galima netradiciškai paminėti mokyklos, darželio šventes, švęsti gimtadienius ir kitas šventes.

Dinozaurų parkas nuolat atnaujinamas, jame įsikuria nauji dinozaurai, siūlomos naujos pramogos ir įvairios naujos karuselės.

Į dinozaurų parko bilieto kainą įskaičiuotos visos pramogos, kurias galima rasti parke.

Taip pat parke dirba animatoriai, kurie pasirūpins, kad gimtadienio ar kitos šventės būtų prasmingos ir įsimintinos.  Atvykite į DINO.LT parką su visa šeima – pramogų užteks ir vaikams, ir suaugusiems!

APVERSTAS NAMAS RADAILIAI  tai ant stogo pastatytas namas,  kuriame viskas apverčiama aukštyn kojom, žaismingai sujaukiant mūsų kasdienę rutiną ir pojūčius. Ši relaksacinė pramoga skirta mums, iškamuotiems nusistovėjusios tvarkos ir įpročių, kad naujai pažvelgtume į komforto ir stabilumo poreikį.

Atsiliepimai

Komentuoti
  • Ne
    Nerija
    2022-08-27

    Sveiki noreciau su 5vaikais atvykti kokia butu kaina