Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Susitikimas su Aurimu Naviu

Pristatymas/Susitikimas
Aurimas Navys - karybos apžvalgininkas, buvęs specialiųjų operacijų pajėgų karininkas, gynybos ir saugumo ekspertas bei psichologas. Į Specialiųjų operacijų pajėgas (SOP) atėjo kaip civilis, buvęs psichologijos studentas, o tuo metu į jį pasižiūrėję būsimi kolegos tepasakė – „pasižiūrėsime, ką galime padaryti“. Šiandien Aurimas jau nekart buvęs misijose Afganistane, kadaise prisidėjęs prie SOP atrankos sistemos kūrimo ir ten praleidęs beveik 18 metų.
2024-aisiais minime 20 metų narystę NATO ir ES, šia proga kviečiame Jus į svarbų ir įdomų susitikimą su Aurimu NAVIU.
NATO ir ES 20 metų sukaktis yra puiki proga atsigręžti ir įvertinti, kokį kelią nuėjo mūsų valstybė ir visuomenė, ką mums suteikė bendradarbiavimas su sąjungininkais ir ką patys sugebėjome jiems duoti, kokios yra lietuviškosios, europietiškos ir euroatlantinės tapatybės sąsajos.
20 metų narystė NATO ir ES – tvirtas pagrindas, nuo kurio Lietuva gali atsispirti ir kilti aukštyn, siekti daugiau, matyti bendrą paveikslą ir prisidėti prie jo kūrimo. Pasitinkant šias svarbias sukaktis nepamirštame ir svarbaus klausimo, kurį vertėtų apsvarstyti pasitinkant svarbią sukaktį, – kaip toliau su savo sąjungininkais NATO bei ES kursime saugią ir klestinčią, bendromis demokratinėmis vertybėmis paremtą ateitį.