Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Vilties šviesa

Nuotolinis/Transliacija

„Senjorų pasaulis”  kovo mėnesio „Dvasingasis kovas” paskaitų ciklo nemokamoje  ketvirtadienio paskaitoje susitiksime su Faustina Elena Andrulyte – Šventosios Šeimos seserų kongregacijos nare, filologe, žurnalo “Kelionė” redaktore.

Susitikimo metu kalbėsime apie Didžiojo šeštadienio naktį įsižiebusią prisikėlimo šviesą ir jos reikšmę mūsų kasdienybės kovoje su tamsa, nuovargiu, nusiminimu ir neviltimi.

„Sesuo Faustina Elena Andrulytė – jauna mergina, pradėjusi savo gyvenimo dvasinę kelionę „Alfa” kurse ir atradusi pašvęstojo gyvenimo džiaugsmą vienoje iš daugelio Šventosios šeimos seserų vienuolijoje. Ji – žurnalo „Kelionė” redaktorė, kuris 4 kartus per metus pakviečia skaitytojus leistis į kelią. Žurnale gausu įkvepiančių susitikimų ir vertingų tekstų tikėjimo, visuomenės, kultūros, psichologijos ir kitomis temomis. Nesvetima jai ir piligrimystė.” – taip seserį Faustiną apibūdina Senjorų pasaulio klubo narė Aldona Katilienė, rekomendavusi seserį Faustiną pakviesti ketvirtadienio paskaitai.

Daugiau informacijos