Šventinė muzikos garsų terapija, meditacija „Pažinimo ratas“

Šventinė muzikos garsų terapija, meditacija „Pažinimo ratas“

Kviečiame pasinerti į dvasinę muzikos garsų kelionę savęs pažinimo link, susijungti su gimtąja Motule Žeme, palinkėti sau bei Lietuvos valstybei šviesos, tvirtybės ir ramybės nepriklausomybės atkūrimo proga. 

Ritualo metu bus naudojami archajiniai muzikos instrumentai, surinkti iš keturių žemynų: Amerikos indėnų šamaniškas būgnas, fleita, švilpynė, Tibeto dubenys, australiškas didžeridu, Rytų šalių varpai bei kiti muzikos instrumentai, turintys unikalias vibracijas. Muzikos instrumentus papildys gerklinis, dar vadinamas obertoniniu arba harmoniniu, dainavimas. 

Tai bus patyriminė kelionė, kurios metu atsiveria skambantis sąmonės kosmosas, iškyla vizijos ir atsiveria praregėjimai, atsakantys į egzistencinį klausimą, kas aš ir kokia mano paskirtis šioje planetoje. 

Jei jauti, kad esi pasirengęs (-usi) patirti kai ką naujo ir atrasti save - muzikos garsų ritualas gali pasėti sėklą, kurią pasodinęs (-usi) savo gyvenimo sode ir paliejęs (-usi) šventu vandeniu, išauginsi savąjį pasaulio pažinimo medį. Tegul šis medis giliai įleidžia šaknis į gimtąją Lietuvos žemę ir atlaiko visus gyvenimo vėjus bei audras.

Renginio kaina: kažkas už tave jau sumokėjo, pasinaudok šia proga.

Ką turėti? Ankstyvas pavasaris vis dar šaltas, todėl apsirenkite šiltai ir turėkite šiltas kojines, pledą, užklotą. 

Kam skirtas? Rituale gali dalyvauti visi nuo jauno iki seno. 

Pagrindinė sąlyga - būti sąmoningiems ir netrukdyti vienas kitam.

Ar bus vietos? Renginyje gali dalyvauti iki 25 žmonių.

BŪTINA Išankstinė regitracija, kad galėtume paruošti vieta tau :)

Ahoo, Jūsų brolis Mindaugas ir sesė Jurgita.
Daugiau informacijos tel.: +370 602 50008 (Jurgita) ; +370 602 04009 (Mindaugas).
El. paštas: info@vinetukaimas.lt
Svetainė: www.vinetukaimas.lt


Muzikos garsų terapiją ir meditaciją „Pažinimo ratas“ veda „Vinetu kaimo“ įkūrėjai Mindaugas ir Jurgita. Nuo 2006 metų „Vinetu kaime“ puoselėjamos Šiaurės Amerikos indėnų tradicijos, įkurtas gyvosios indėnų istorijos muziejus po atviru dangumi. Rengiami ritualai, į kuriuos atvyksta ir svečių iš įvairių pasaulio šalių: Amerikos indėnų čiabuviai, Sibiro tautų žiniuoniai ir kt. „Vinetu kaime“ vedamos edukacinės ekskursijos, organizuojamos aktyvaus ir harmoningo laisvalaikio pramogos vaikams, šeimoms bei kolektyvams, vyksta tradicinės Gamtos šventės bei renginiai, skatinantys stabtelėti ir atsigręžti save, į savo šeimos bei tautos gerovę.

„Visi mes esame susiję, esame giminės, Didžiosios Dvasios sukurti, gyventi darnoje ir meilėje, su viskuo kas mus supa.”
(Indėnų lakotų genties išmintis)

  • 2018-03-11  12:00 - 16:00
2018-03-11 12:00 2018-03-11 16:00 Europe/Vilnius Šventinė muzikos garsų terapija, meditacija „Pažinimo ratas“ Kviečiame pasinerti į dvasinę muzikos garsų kelionę savęs pažinimo link, susijungti su gimtąja Motule Žeme, palinkėti sau bei Lietuvos valstybei šviesos, tvirtybės ir ramybės nepriklausomybės atkūrimo proga.  Ritualo metu bus naudojami archajiniai muzikos instrumentai, surinkti iš keturių žemynų: Amerikos indėnų... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/sventine-muzikos-garsu-terapija-meditacija-pazinimo-ratas/date-20180311/ Vinetu kaimas, Šlikių km. , Gargždai, Klaipėdos rajone