Premjera: įtaigi ir emocinga drama „Mančesteris prie jūros“

Premjera: įtaigi ir emocinga drama „Mančesteris prie jūros“

Aukščiausios kategorijos kino apdovanojimų sezonui įsivažiuojant, į ekranus vienas po kito žengia stirpiausi metų filmai.
Keneth Lonergan drama „Mančesteris prie jūros“ neliko nepastebėta. Pagrindinį vaidmenį aliekantis Cassey Affleck jau apdovanotas Critics Choice ir Auksinių gaublių apdovanojimuose kaip geriausias aktorius. Drama skaičiuoja net 6 BAFTA nominacijas, o kino kritikai nekantriai laukia ir prognozuoja kiek „Oskarų“ šiemet surinks ši įtaigi, sukrečianti ir emocinga drama.

Filmo premjera - sausio 27 d. 17:30 val.
Bilietai prekyboje nuo sausio 21 d. www.gargzdukinas.lt
_____________________
APIE FILMĄ

Nedideliame Naujosios Anglijos Mančesterio miestelyje augęs Ly Čandleris (aktorius Casey Affleck‘as) kažkada buvo kupinas optimistiškų vilčių. Tačiau siaubinga tragedija jo gyvenimą apvertė aukštyn kojomis. Negalėdamas susitaikyti su skausmu, vyras išsiskyrė su žmona Rende (akt. Michelle Williams) ir išvyko gyventi kitur.

Tačiau po keliolikos metų Ly priverstas sugrįžti į gimtuosius namus: jo vyresnį brolį Džo pakerta infarktas. Testamente Džo išreiškia norą, kad Ly taptų jo sūnaus Patriko globėju. Kažkada Ly puikiai sutarė ir su broliu, ir su savo sūnėnu. Tačiau prabėgę metai juos atitolino ir dabar 16-metis Patrikas pats netrykšta džiaugsmu dėl savo tėvo valios. Vis tik, nesant kitų variantų, Ly priverstas persikelti į Mančesterį ir stoti akistaton su savo skaudžia praeitimi. Laimę su kitu vyru kurianti buvusi žmona, sudėtingi santykiai su sūnėnu ir kiekviename gimtojo miestelio žingsnyje sugrįžtantys prisiminimai nepalieka Ly kito pasirinkimo. Jis priverstas iš naujo išgyventi praeityje paliktą skausmą ir pasistengti susigyventi su savimi.

Originalo kalba: anglų k.
Subtitrai: lietuvių k.
Trukmė: 2 val. 17 min.
Cenzas: N-13

Režisierius: Kenneth Lonergan
Prodiuseris: Chris Moore, Matt Damon, John Krasinski, Declan Baldwin, Lauren Beck, Josh Godfrey, Bill Migliore, Katie Pastore, Kimberly Steward, Ryan Stowell, Kevin J. Walsh
Scenaristas: Kenneth Lonergan
Vaidina: Michelle Williams, Casey Affleck, Kyle Chandler, Lucas Hedges

  • 01.27 - 02.02
  • Gargždų kino teatras „Minija“
  • Kvietinių g. 3
  • Žemėlapis