Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

ERNSTO VICHERTO TEATRO SPEKTAKLIS ,,URTĖ\"

Spektakliai
KOVO 28 d. 18.00 val.
Teatro mėnesį baigsime su visų priekuliškių jau pamilta Priekulės kultūros centro Priekulės Ernsto Vicherto teatras drama „URTĖ“
Pagal Ievos Simonaitytės romaną ,,Aukštujų Šimonių likimas“.
Spektaklis „Urtė“ dovana teatro ir rašytojos I. Simonaitytės kūrybos mylėtojams. Įdomus režisūrinis sprendimas, apgalvota, metaforiška, išskirtinė scenografija, muzikinis garso takelis, aktorių vaidyba, sceniniai kostiumai sukuria jausmą, kad ši istorija tikra, ji veikia čia ir dabar. Žiūrovas tarsi nusikelia į I. Simonaitytės personažų gyvenimo laiką ir kartu su Urte išgyvena meilę, baimę, neapykantą.
„Laimingajam laikas neribotas, laimingasis neskaito valandų. O kas laimingas? Laimingas tasai, kurį didžiosios, žodžiais neišreiškiamos meilės bangos paskandina savo gilybėse“, – taip rašė leva Simonaitytė – Mažosios Lietuvos istorijos metraštininkė savo romane „Aukštujų Šimonių likimas“, pagal kurį pasitinkant teatro dieną Priekulės kultūros centro Ernsto Vicherto teatras pristatė premjerą „Urtė“. Įspūdingas susitikimas su teatro mylėtojais buvo pilnas abipusio jausmo, aktoriai pagaliau po pandemijos gniaužtų turėjo galimybę išgyventi scenos jaudulį, o žiūrovai vėl išvysti savo mylimus aktorius.
Spektaklis - dovana Teatro dienos proga