Drevernos kaimo ir žvejų šventė „Ant marių kraštelio“

Drevernos kaimo ir žvejų šventė „Ant marių kraštelio“

11 val. Drevernos kultūros namų kiemelyje susirinkusieji bus vaišinami rytmetine kafija. Čia laukiami buvusieji kultūros namų ir bibliotekos darbuotojai, esami ir buvę dainininkai, šokėjai, aktoriai, muzikantai ir visi norintieji.

15 val. Mažųjų laivų uoste vyks šventinis koncertas. Jo metu pasirodys Drevernos ir Priekulės meno kolektyvai, Baisiogalos moterų vokalinis ansamblis, grupė „Prieskonis“ bei televizinių projektų dalyvė Marija Beržė, atlikėjai Arvydas Vilčinskas, Deividas Bastys.

  • 2018-07-14  nuo 11:00
2018-07-14 11:00 2018-07-14 11:00 Europe/Vilnius Drevernos kaimo ir žvejų šventė „Ant marių kraštelio“ 11 val. Drevernos kultūros namų kiemelyje susirinkusieji bus vaišinami rytmetine kafija. Čia laukiami buvusieji kultūros namų ir bibliotekos darbuotojai, esami ir buvę dainininkai, šokėjai, aktoriai, muzikantai ir visi norintieji. 15 val. Mažųjų laivų uoste vyks šventinis koncertas. Jo metu pasirodys Drevernos ir... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/drevernos-kaimo-ir-zveju-svente-ant-mariu-krastelio-2/date- Dreverna, Dreverna, Gargždai, Klaipėdos rajone