Dovana Lietuvos šimtmečiui

Dovana Lietuvos šimtmečiui

Šimtas balandžių. Po šimtą trispalvių Lietuvos vėliavos balionų. Lietuvos himnas. Karšta arbata. 
Prisijunkite prie partijos "Tvarka ir teisingumas" Klaipėdos rajono skyriaus dovanos Lietuvai šimtmečio proga. 
Vasario 16-ąją 10 val. 30 min. kviečiame visus norinčius prisijungti prie mūsų komandos dovanos Lietuvai Gargždų (Kalniškės) piliakalnyje.
Kaip stiprybės, laisvės ir taikos simbolį į dangų kartu paleisime 100 balandžių ir po 100 balionų kiekvienai Lietuvos vėliavos spalvai. 
Pabūsime kartu, pasveikinsime Lietuvą ir vienas kitą su ypatingu šimtmečiu, sugiedosime Lietuvos himną, pasivaišinsime karšta arbata ir švęsime Vasario 16-ąją.
Šiltai apsirenkite, pasiimkite vaikus ir atvažiuokite ar ateikite į piliakalnį. Bus jauku, šventiška ir smagu :)
"Lietuvos šimtmečio proga visiems Klaipėdos rajono gyventojams, gargždiškiams, visiems lietuviams visame pasaulyje linkime dvasios stiprybės, šimtamečių ąžuolų jėgos ir sveikatos kurti savo kraštą, savo Lietuvą! Saugokime ir branginkime protėvių mums perduotas tradicijas ir vertybes, savo pavyzdžiu ugdykime jaunąją kartą, susitelkę į bendruomenes būkime vieningi, kurkime savo Lietuvą gerais ir teisingais darbais. Būkime savo šalies patriotais, gyvenkime prasmingai, didžiuokimės savo šalies istorija ir sukurkime ją tokią, kad Lietuva didžiuotųsi ir tos kartos, kurios gyvens dar po šimto metų!", - kviečia partijos "Tvarka ir teisingumas" Klaipėdos rajono skyriaus komanda.

  • 2018-02-16  10:30 - 11:15
2018-02-16 10:30 2018-02-16 11:15 Europe/Vilnius Dovana Lietuvos šimtmečiui Šimtas balandžių. Po šimtą trispalvių Lietuvos vėliavos balionų. Lietuvos himnas. Karšta arbata.  Prisijunkite prie partijos "Tvarka ir teisingumas" Klaipėdos rajono skyriaus dovanos Lietuvai šimtmečio proga.  Vasario 16-ąją 10 val. 30 min. kviečiame visus norinčius prisijungti prie mūsų... --- //www.klaipedosrajonas.lt/renginys/dovana-lietuvos-simtmeciui/date-20180216/ Kalniškės piliakalnis, Klaipėdos rajone