TOP 5 ką būtinai turite patirti per paskutinį vasaros mėnesį Klaipėdos rajone!

  1. Paplaukioti baidarėmis Minijos upe

Vasara ir vanduo – tai du neatsiejami dalykai! Per Klaipėdos rajoną teka didžiausia ir gražiausia Žemaitijos upė – Minija. Ši upė yra pritaikyta vandens pramogoms, tokioms kaip pasiplaukiojimams baidarėmis. Norintys atsipalaiduoti ir puikiai praleisti dieną draugų ar šeimos kompanijoje, rekomenduojame plaukti 8-12 km atkarpą. 

Baidarių nuoma Klaipėdos rajone:

 

  1. Palydėti saulę nuo Olando Kepurės skardžio

Olando Kepurė – tai nepakartojamo grožio skardis prie Baltijos jūros! Šią 24,4 m virš jūros iškilusią parabolinę kopą, esančią Karklėje, Pajūrio regioniniame parke, suformavo atsitraukdamas ledynas. Manoma, kad kalnas gavo „Olando Kepurės“ pavadinimą dėl jo panašumo į olandišką kepurę, kai žiūrima į jį iš jūros pusės. Olando Kepurė nuo seno buvo orientyras jūreiviams ir žvejams. Nuo skardžio atsiveria kvapą gniaužiantys jūros bei akmenuotų paplūdimių vaizdai.

Garantuojame! Sutikę saulėlydį prie šio gamtos paveldo objekto, norėsite čia sugrįžti dar ne kartą.

 

  1. Pasigrožėti Kuršių nerijos kopų vaizdais užlipus į Drevernos bokštą

Dreverna – magiškas Pamario krašto kampelis! Užlipę į 15 m apžvalgos bokštą, esantį Drevernos mažųjų laivų uoste, iš viršaus apžiūrėsite ne tik apylinkes, bet ir pamatysite kitoje marių pusėje esančias Kuršių nerijos  kopas. Čia taip pat galima sutikti sklandantį stambiausią Lietuvoje plėšrųjį paukštį – jūrinį erelį, kuris mariose gaudo žuvis, o vėjuotą dieną – daugybę vandens sporto entuziastų, sklandančių su jėgos aitvarais.

Daugiau informacijos ką veikti Drevernoje rasite ČIA.

 

  1. Pereiti ilgiausią Lietuvoje kabamąjį Lankupių tiltą

Klaipėdos rajone – rekordininkas! Tai Lankupių kabamasis tiltas per Minijos upę 2017 m. įtrauktas į Lietuvos rekordų sąrašą. Jo ilgis yra net 130 m, o plotis – 1,4 m. Įdomus faktas -  šis tiltas jungia du rajonus, tad jei pradėsite per tiltą eiti Lankupiuose, perėję jį atsidursite Šilutės rajone.

 

  1. Įkvėpti gryno jūros ir miško oro vaikščiojant Sveikatos takais

Vaizdingi Sveikatos takai Pajūrio regioniniame parke vilioja visus išsiilgusius tyro pajūrio miškų oro kvapo ir jūros bangų ošimo. Keturi skirtingo ilgio takai paženklinti rodyklėmis, tad pradėti jais eiti galima nuo bet kurios vietos! Vaikščiodami šiais takais rasite informaciją apie nueitą atstumą bei vaizdingus paveikslėlius su populiariais maisto produktais ir patiekalais, tokiais kaip, šokoladas ar pica, kurie padės įsivaizduoti kiek kalorijų sudeginote nuėjus tam tikrą atstumą.

Daugiau informacijos apie Sveikatos takus rasite ČIA.

 

Atsiliepimai

Komentuoti