Restoranas „Agluona“

Restoranas
Skoningai ir prabangiai įrengtoje svetainėje „Agluona“  rasite kuo palepinti save ir nustebinti savo draugus ar svečius. Apsilankę svečiai turės galimybę paragauti ne tik tradicinių patiekalų, bet taip pat išmėginti ir netradicinių virtuvės skonių. Savaitgaliais svetainėje veikia vaikų kambarys su prižiūrinčia aukle, tai ypač patogu norintiems ilgiau pasisėdėti su draugais ar planuojant banketą.

Atskira banketinė salė suteikia galimybę organizuoti banketus ir konferencijas. Visoje svetainėje veikia kondicionieriai, įrengta multimedija.

Virtuvė

Europietiška
Lietuviška
Vegetariška

Meniu

Jautiena
Paukštiena
Aviena
Žuvis
Jūros gėrybės
Greitai paruošiami

Sezoniškumas

Visą sezoną

Atsiliepimai

Komentuoti
 • kl
  klientai ne is lietuvos
  2020-06-30

  vakar buvome atvyke su sveciais is Danijos , tai aptarnavimo kokybe likome sokiruoti , uzsisakeme ir deja teko stsaykti uzsakyma ir iseiti , su gyvuliais graziau elgiamasi , darbuotojos jauciasi lyk savo kieme varnas lesintu . zodziu , nesuprantama kaip yiek daug geru atsiliepimu prisirinkote facebook paskyroje .

 • Ok
  Oksana
  2020-06-29

  Personalas bjaurus. Jokios pagarbos klientui. Dėl šiurkštaus padavėjų bendravimo, teko gimtadienį atšvęsti kitoje vietoje. Staliuką buvome rezervavę iš anksto. Nerekomenduojame šitos vietos.

 • ri
  rita
  2018-06-18

  Gegužės mėn. šeima ruošėsi švęsti krikštynas. Sausio mėn. užvažiavome į "Agluona" rezervuoti salę. Su šios įstaigos atsakinga darbuotoja susitarėme, dėl šventės dienos, aptarėme siūlomų patiekalų asortimentą, apsikeitėme kontaktais ir susitarėme, jei iškils klausimų, bendrausime telefonu. Kovo mėn. paskambinome į "Agluona", pasitarti, dėl salės papuošimo dekoracijomis - ir mums pranešė, kad mūsų rezervuotų vietų nėra, o mūsų šventė švęsti perkelta į bendrą salę. Buvome šokiruoti tokiu neatsakingu "Agluonos" darbuotojų elgesiu. Jei būtume nepaskambinę tą kart, mūsų šeimos šventė būtų tapusi eiliniu papietavimu. Esam labai nusivylę "Agluona".