Restoranas „Agluona“

Tai skoningai ir prabangiai įrengta svetainė su puikia virtuve ir patiekalų įvairove. Čia jūs rasite kuo palepinti save ir nustebinti draugus. Ši svetainės salė su multimedijos ir kondicionavimo sistema  puikiai tinka didesniems verslo ar uždariems švenčių renginiams organizuoti. Vienu metu gali linksmintis apie 80 žmonių. Čia organizuoti verslo seminarai ir mokymai, atšoktos vestuvės, krikštynos ar atšvęsti jubiliejai  ilgam paliks neišdildomą įspūdį ne tik jums, bet ir jūsų svečiams.


Darbo laikas:

I-VII 11.00-22.30

aptarnavimas
2020-06-30 vakar buvome atvyke su sveciais is Danijos , tai aptarnavimo kokybe likome sokiruoti , uzsisakeme ir deja teko stsaykti uzsakyma ir iseiti , su gyvuliais graziau elgiamasi , darbuotojos jauciasi lyk savo kieme varnas lesintu . zodziu , nesuprantama kaip yiek daug geru atsiliepimu prisirinkote facebook paskyroje .
Gimtadienis
2020-06-29 Personalas bjaurus. Jokios pagarbos klientui. Dėl šiurkštaus padavėjų bendravimo, teko gimtadienį atšvęsti kitoje vietoje. Staliuką buvome rezervavę iš anksto. Nerekomenduojame šitos vietos.
Krikštynos
2018-06-18 Gegužės mėn. šeima ruošėsi švęsti krikštynas. Sausio mėn. užvažiavome į "Agluona" rezervuoti salę. Su šios įstaigos atsakinga darbuotoja susitarėme, dėl šventės dienos, aptarėme siūlomų patiekalų asortimentą, apsikeitėme kontaktais ir susitarėme, jei iškils klausimų, bendrausime telefonu. Kovo mėn. paskambinome į "Agluona", pasitarti, dėl salės papuošimo dekoracijomis - ir mums pranešė, kad mūsų rezervuotų vietų nėra, o mūsų šventė švęsti perkelta į bendrą salę. Buvome šokiruoti tokiu neatsakingu "Agluonos" darbuotojų elgesiu. Jei būtume nepaskambinę tą kart, mūsų šeimos šventė būtų tapusi eiliniu papietavimu. Esam labai nusivylę "Agluona".