Restaurant "Agluona"

Restaurant


Working hours:

I-VII 11.00 - 22.30

Kitchen

European
Lithuanian
Vegetarian

Menu

Beef
Poultry
Lamb
Fish
Seafood
Fast food

Seasonality

All season

Reviews

To comment on
 • kl
  klientai ne is lietuvos
  2020-06-30

  vakar buvome atvyke su sveciais is Danijos , tai aptarnavimo kokybe likome sokiruoti , uzsisakeme ir deja teko stsaykti uzsakyma ir iseiti , su gyvuliais graziau elgiamasi , darbuotojos jauciasi lyk savo kieme varnas lesintu . zodziu , nesuprantama kaip yiek daug geru atsiliepimu prisirinkote facebook paskyroje .

 • Ok
  Oksana
  2020-06-29

  Personalas bjaurus. Jokios pagarbos klientui. Dėl šiurkštaus padavėjų bendravimo, teko gimtadienį atšvęsti kitoje vietoje. Staliuką buvome rezervavę iš anksto. Nerekomenduojame šitos vietos.

 • ri
  rita
  2018-06-18

  Gegužės mėn. šeima ruošėsi švęsti krikštynas. Sausio mėn. užvažiavome į "Agluona" rezervuoti salę. Su šios įstaigos atsakinga darbuotoja susitarėme, dėl šventės dienos, aptarėme siūlomų patiekalų asortimentą, apsikeitėme kontaktais ir susitarėme, jei iškils klausimų, bendrausime telefonu. Kovo mėn. paskambinome į "Agluona", pasitarti, dėl salės papuošimo dekoracijomis - ir mums pranešė, kad mūsų rezervuotų vietų nėra, o mūsų šventė švęsti perkelta į bendrą salę. Buvome šokiruoti tokiu neatsakingu "Agluonos" darbuotojų elgesiu. Jei būtume nepaskambinę tą kart, mūsų šeimos šventė būtų tapusi eiliniu papietavimu. Esam labai nusivylę "Agluona".