Pakrantės artilerijos baterija „Memel - Nord“

Istorija

Kontaktai

Adresas:
Kaip susisiekti?:

Pakrančių apsaugos baterija – tai Antrojo pasaulinio karo laikų gynybiniai įtvirtinimai prie Baltijos jūros, įrengti Klaipėdos kraštą prijungus prie Vokietijos. Buvo numatytos pastatyti dvi pakrantės artilerijos baterijos. Viena turėjo būti pastatyta Smiltynėje netoli Kopgalio – „Memel Sud“ („Klaipėda – pietūs“), kita – „Memel Nord“ („Klaipėda – šiaurė“) – už Girulių, Kukuliškių kaime. Tačiau buvo baigta tik viena baterija – esanti Kukuliškiuose.

Memel Nord - ne tik bunkeris, bet ir mūsų krašto istorija, su kuria būsite supažindinti naujai, įvairiapusiškai. Galėsite nusikelti į XX a. - 70 metų atgal. Pajusti istorijos alsavimą, taikioje realybėje išbandyti save ar savo draugus. Pabūsite praėjusioje istorijos laiko atkarpoje, kurią galėsite įvertinti visai kitaip negu iki šiol.

Video.

Atsiliepimai

Komentuoti
 • As
  As irgi buvau
  2019-07-15

  Viskas aukstam lygyje.Vedejas puikiai ismano savo darba.Netgi vaikam patiko.

 • //
  /////////////
  2018-11-20

  Pagarba entuziastams, kiek įmanoma atkūrus bateriją. Tik kodėl prie vokiečių įtvirtinimo groja beveik vien rusiška karo laikų muzika ?? Ir aplamai, pasakojant istoriją, būtų galima mažiau pasakot apie rusų techniką, o daugiau apie vokišką, juk tai vokiečių laikų statinys. Bet šiaip pagarba :)