Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Gargždai

Gyvenvietės

Kontaktai

Adresas:

Tai Klaipėdos rajono administracinis centras prie Minijos upės, buvęs istorinis pasienio miestelis per kurį ėjo riba tarp Mažosios ir Didžiosios Lietuvos. Daugiau apie šį laikotarpį ir Tarpukario Gargždus galima sužinoti apsilankius Gargždų krašto muziejaus parengtoje ekspozicijoje. Visai šalia muziejaus esantis parkas taip pat mena anuos laikus. Tai mieste gyvenusių dvarininkų baronų F. ir E. Renė (Rönne) palikimas – angliško landšaftinio stiliaus parkas, kur pavasarį akis džiugina narcizų pieva, o vaizdingame Minijos upės slėnyje vasarą vyksta įvairūs renginiai.

Kairiajame upės krante stūksantis Kalniškės piliakalnis mena miesto istorijos pradžią, o nuo jo atsiverianti panorama žavi miestiečius ir čia atvykusius. Neabejingi geram kino filmui visada laukiami moderniausiame Lietuvoje kino teatre „Minija“, kuriame taip pat veikia fotoaparatūros ir kino technikos muziejus. Mėgstantys aktyvų laisvalaikį ir vandens pramogas savo jėgas gali išbandyti „Infinity“ vandenlenčių parke ar tiesiog pasilepinti saule, smėliu ir vandeniu karštą vasaros dieną prie Gargždų pašonėje esančio Skaidriojo karjero. Skaniais patiekalais vilioja restoranas „Lijo“, o kavos ir desertų mėgėjų laukia jauki kavinukė „Rūta“.

Šalia Gargždų teka didžiausia ir gražiausia Žemaitijos upė – Minija, vasarą tampanti baidarininkų traukos vieta. Nesvarbu, kiek Jums metų, ar esate patyręs keliautojas ar tik pradedantis, bet plaukimas šia upe daugelį sužavi savita Klaipėdos krašto gamta ir tampa puikiu poilsiu gamtoje su visa šeima ar draugais.

Atsiliepimai

Komentuoti