Drevernos mažųjų laivų uostas

Gamta

Drevernos mažųjų laivų uostas (įpaukimo kanalas 1,5 m gylis) įsikūręs rytiniame Kuršių marių krante, 25 km į pietus nutolęs nuo Klaipėdos uosto, priešais Juodkrantės gyvenvietę (Kuršių nerija, Neringos savivaldybė).

Uostą puošia vėtrungės, skulptūros. Čia puikuojasi  2014 m. pagal  autentiškas tradicijas pastatytas senovinis burinis kuršių laivas „Dreverna“

Uostas pastatytas 2009 m. Tuo metu čia buvo įrengta prieplauka su slipu ir kranu, 75 švartavimosi vietos, pastatytas elingas. 2017 m. uostas buvo modernizuotas, kai UAB „Hortivita“ laimėjo Klaipėdos rajono savivaldybės konsesijos konkursą. Buvo įrengtos stacionarios sanitarinės patalpos, nauja 40 vietų krantinė, pastatytas 3-mis žvaigždutėmis įvertintas Drevernos kempingas.

Iš viso uoste yra 110 vietų laivams, 30 iš jų skirtos atplaukiantiems svečiams. Uosto teritorijoje yra slipas, kranas (6 t), elingas, automobilių stovėjimo aikštelė, vanduo, elektra, nuotekų šalinimo įranga, stacionarios sanitarinės patalpos (dušai, tualetai), Wi-Fi. Drevernoje (apie 2 km nuo uosto) yra maisto ir žūklės prekių parduotuvė, Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro filialas J. Gižo etnografinė sodyba (apie 1 km nuo uosto).

Šiuo metu uoste taip pat yra įsikūręs modernus turizmo paslaugų kompleksas:

 • Restoranas „Dreverna“.
 • ***Drevernos kempingas (skandinaviški mediniai aštuonviečiai poilsio nameliai su visais patogumais, 22 kemperių ir palapinių aikštelės).
 • Konferencijų ir švenčių salė „Elingas“.
 • Šildomas lauko baseinas, teniso kortai, paplūdimio tinklinio ir krepšinio aikštelės, vaikų žaidimų aikštelės.
 • Vandens pramogos, laivų, valčių, irklenčių (sup board), vandens dviračių nuoma.

Vasaros sezono metu pagal tvarkaraštį iš uosto kursuoja reguliarus keleivinis keltas į Juodkrantę (Kuršių neriją, Neringą).

Užsakomieji reisai ir kitos pramogos:

 • Laivas „Gilija“, 50 vietų. Pramoginis laivas „Pašvaistė“ 20 vietų. Greitaeigis kateris „Yamaha“ 10 vietų. Greitaeigis kateris „Maxum“, 12 vietų. Tel. +370 604 71 723. El. paštas dreverna@hortivita.lt.
 • Senovinis burinis Kuršių marių laivas-reisinė „Dreverna“. Tel.  +370 46 476 301, +370 648 23 198.
 • Baidarių, kanojų nuoma. Žvejų g. 13, Dreverna. Tel. +370 46 476 301, +370 648 23 198.
 • Vandens dviračių, valčių, mintlenčių, irklenčių nuoma. Tel. +370 604 71 723. El. paštas dreverna@hortivita.lt

Drevernos mažųjų laivų uosto paslaugų kainas 2019 metų plaukiojimo sezonui rasite čia.

Uosto administracija - tel. +370 678 77 789.

Drevernos mažųjų laivų uosto koordinatės 55°31'04,0"   21°13'10,3".

Paslaugos

Pobūvių salė „Elingas“ Drevernos uoste – nauja ir išskirtinė vieta Jūsų įmonės ar įstaigos konferencijai, seminarui, originali erdvė tokioms šventėms kaip vestuvės, gimtadieniai ar krikštynos.

Šventė pobūvių salėje „Elingas“ – tai daugiau, nei skanus maistas, graži salė ir vieta fotosesijai... Tai bendrystė su gamta, laisva jachtų ir vėjo dvasia... Tai gaivi elegancija ir laimės pojūtis, tai puiki dovana artimiesiems, kolektyvui, partneriams ir Sau!...

Išsinuomokite šviesią ir jaukią 140 kv.m. pobūvių salę „Elingas“, kurioje galėsite rengti savo asmenines šventes, įmonių vakarėlius ir konferencijas nepaprastoje uosto atmosferoje.

 • Konferencijoms salė pritaikyta iki 100 žmonių susirinkimams, su garso ir vaizdo technika.
 • Pobūviams salėje talpinama iki 60 asmenų.
 • Pokyliams maitinimas įtrauktas į kainą - galimi 2 meniu variantai banketui.
 • Antrame Elingo pastato aukšte įrengti 9 miegamieji (22 miegamos vietos). Papildomam apgyvendinimui uoste yra mediniai skandinaviško stiliaus nameliai su terasa ir vaizdu į Kuršių marias arba prie baseino.

Renginio paįvairinimui galite išsinuomoti laivą pasiplaukiojimui įvairiais maršrutais po Kuršių marias. Neformaliam laiko praleidimui siūlome daug vandens pramogų - vandens dviračiai, valtys, irklentės, pažintiniai žygiai baidarėmis, kaitavimo pamokos, o ypač ekstremalų laisvalaikį mėgstantiems - skrydis parasparniu virš marių!

Užsakymai priimami telefonu +370 604 71723 arba el. paštu elingas@dreverna.lt

Daugiau informacijos rasite apsilankę puslapyje www.dreverna.lt

Atsiliepimai

Komentuoti