Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras

Dreverna

Gyvenvietės

Kontaktai

Adresas:

Senas žvejų kaimas, minimas nuo 1253 m., įsikūręs Kuršių marių pakrantėje prie Drevernos upės žiočių. Jei būtų galima nukeliauti atgal laiku į tuometinį kaimą, apsvaigintų žuvies kvapas ir žmonių kiekis. Šiandien Dreverna – vis populiarėjanti ir modernėjanti, išlaikiusi senąją pamario žvejų kaimo struktūrą, tad atvykus galima pajusti šią dvasią.

Apsilankę atstatytoje ir XX a. garsaus Kuršmarių laivų statytojo Jono Gižo (1867–1940) etnografinėje sodyboje (p. 19) įrengtoje muziejaus ekspozicijoje „Laivadirbio skrynią atvėrus“ galima patirti kelionę laiku susipažįstant su laivadirbystės ir žvejų tradicijomis šiame krašte ar nusispalvinant ryškiausią ir analogų pasaulyje neturintį šio krašto simbolį – Drevernos vėtrungę. Sodyboje taip pat organizuojama edukacinė pramoginė programa ir kulinarinis kruizas „ŽUVIES KELIAS“, kurio metu Jūsų laukia ne tik unikali patirtis Pamaryje, bet ir galimybė paplaukioti po Kuršių marias su senoviniu buriniu kuršių laivu-reisine „Dreverna“.

Moderniame mažųjų laivų uoste yra plati teikiamų paslaugų įvairovė, kad poilsis ar viešnagė paliktų kuo įsimintinesnes akimirkas. Tai 4* kempingas, moduliniai kambariai „Avilys“, europietiškos virtuvės restoranas „Dreverna“, pramoginių laivų, vandens dviračių, valčių ar irklenčių nuoma, SPA paslaugos, sezoninis šildomas lauko ir vidaus baseinai, vaikų žaidimų aikštelės ir dar daug kitų paslaugų. Taip pat daugeliui didžiulį įspūdį palieka iš 15 m aukščio apžvalgos bokšto atsiveriantys Naglių gamtinio rezervato, Kuršių marių ar daugybės jėgos aitvarų vaizdai, o vasaros sezono metu nestinga keleivių su Kuršių marių krantus sujungiančiu reguliariu tiesioginiu greitaeigiu keltu Dreverna–Juodkrantė–Dreverna.

Sezoniškumas

Visą sezoną

Atsiliepimai

Komentuoti
  • Ak
    Akvilė
    2020-07-11

    Labai gaila atvažiavus plaukti laivu-nepavyko... Rezervuoti telefonu negalima, tinklapis neveikia, o laukti reikia 3-4val.,kad pavyktų išplaukti...