• Aprašymas
  Vienoje seniausių mažosios Lietuvos gyvenviečių,  Agluonėnuose,  vos už 25 kilometrų nuo Klaipėdos, Priekulės kryptimi, ištisus metus  nuomuojama unikali ir savita Račkauskų kaimo turizmo sodyba  „Agluona“.  Jeigu ieškote kur galėtumėte pailsėti ,atsipalaiduoti, rasti ramybę, ar nepamirštamai linksmai praleisti laiką su šeima, draugais, kolegomis, tuomet ši sodyba skirta būtent jums.  
  Daugiau
 • Aprašymas
  Stilingai įkurta kaimo turizmo sodyba "Gribžė", patogioje vietoje (nuo Gargždų miesto 7 km, nuo Klaipėdos centro 25 km, nuo Kretingos 14 km), kviečia pasinaudoti pirties teikiamais malonumais, gerai pailsėti ir praleisti laiką gamtos apsuptyje. Siūlome kaimo turizmo sodybą su apgyvendinimu iki 66 miegamų vietų. Aukštaitijos sodyba talpina iki 40 žmonių banketinė salė, 30 miegamų vietų Dzūkijos sodyba talpina iki 30 žmonių banketinė salė, 29 miegamos vietos. Vasaros banketinė salė talpina iki 70 žmonių. Sodyba pritaikyta – įmonių konferencijoms, seminarams organizuoti, paminėti gimtadienius, krikštynas, vestuves ar kitas įsimintinas progas. Sodyboje pastatyta lauko scena, kurioje galima rengti koncertus. Sodybos teritorija patogiai suplanuota, galima rengti sporto šventes, įmonių renginius, statyti atrakcionų parkus, pūsti batutus ir kt įrenginius. Sodybos teritorijoje vienu metu gali būti iki 1000 žmonių. Sportas: lauko tenisas, krepšinius, smėlio tinklinis, futbolo aikštė, vaikams batutas. Šalia sodybos yra 1h. Tvenkinys. Laukiame!
  Daugiau
 • Aprašymas
  Jeigu norite turiningai praleisti laiką su šeima, atvykite į "Karčemos" poilsio kompleksą. Tai etnografinių namelių ansamblis jaukioje miško aplinkoje. Jūsų paslaugoms karčema, pokylių salė, pirtys su akmeniniu, cirkuliaciniais baseinais, mini spa su turkiška pirtim ir sūkurine vonia, nakvynės kambariai, vaikų žaidimų aikštelės, sporto aikštynai, kempingas, vandens pramogos tvenkinyje.
  Daugiau
 • Aprašymas
  Sodyba „Strykis“ yra įsikūrusi dar ne visų atrastame rojaus kampelyje, Kuršių marių pakrantėje, Klaipėdos rajone. Iš sodybos galima džiaugtis įstabia pamario gamta, žavėtis nuostabiu Kuršių nerijos kopų vaizdu bei Juodkrantėspakrante. Ypač nuostabus vaizdas atsiveria nuo sodybos stogo panoraminės aikštelės. Sodyba įrengta tarp keleto vandens telkinių – prie pat sodybos Karaliaus Vilhelmo kanalo ir Drevernos upės sankirtos, o vos už kilometro yra Kuršių marios. Taip pat netoliese yra įsikūręs Drevernos miestelis, kuriame 2009 metais buvo įrengta moderni prieplauka jachtoms ir kitoms vandens turizmo priemonėms. Mūsų sodyboje kviečiame Jus sutikti visas savo šventes - vestuves, krikštynas, gimtadienius, giminių/draugų susitikimus, įmonių/organizacijų vakarėlius  ar bet kurią kitą Jūsų šventę. Sodyba yra tinkama ir mažiems šeimos susitikimams ar jaukiems pasisėdėjimams pirtyje, ir dideliems įmonių sąskrydžiams bei šventėms (galime surengtišventę net iki 3000 svečių). Sodyba taip pat gali paruošti maistą bei pasirūpinti programa ar garso ir apšvietimo aparatūra Jūsų šventei. Taip pat sodyboje vasaros sezonu dirba kavinė.
  Daugiau